September 2023 27 / چهارشنبه ۰۵ مهر ۱۴۰۲
کد خبر: ۳۸۶۸۳۲
۰۸ آبان ۱۴۰۱ - ۰۶:۳۵
0
همزمان با افتتاح اولین مرکز مدیریت پسماند شهری در منطقه ۲۲، مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران از تدوین و تایید برنامه مدیریت محیط زیست این مجموعه به دنبال انجام مطالعات ارزیابی اثرات محیط زیستی خبر داد.

تدوین برنامه مدیریت محیط زیست شهرداری

شینا انصاری گفت: مطالعات ارزیابی اثرات محیط زیستی مرکز MRF (خط بازیابی مواد پسماند یا تجهیزات بازیافت مواد زائد جامد) کوهک منطقه ۲۲ به دنبال اجرای مصوبه شورای اسلامی شهر تهران بر الزام شهرداری تهران به انجام مطالعات محیط زیستی طرح‌های عمرانی و زیربنایی شهر تهران انجام گرفته است.

مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران ادامه داد: با پیگیری‌های اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار و تعاملات انجام شده با سازمان مدیریت پسماند شهر تهران، مطالعات جامع ارزیابی اثرات محیط زیستی مراکز MRF شهرداری تهران در حال انجام است که اولین مطالعات انجام شده مربوط به مرکز کوهک است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، به گفته انصاری در این مطالعات جنبه‌های مختلف محیط زیستی مراکز MRF مورد بررسی قرار گرفته‌اند و برنامه مدیریتی برای کاهش اثرات سوء محیط زیستی این مراکز تهیه و تدوین شده است که با نظارت و پایش اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار این موضوعات پیگیری خواهد شد تا ضمن کمک به مدیریت پسماند شهری، رضایت شهروندی نیز از ایجاد این مراکز تامین شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: