کد خبر: ۳۸۶۹۵۳
۱۰ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۷
0
بانک ملی ایران از نسل جدید سیستم نوبت دهی هوشمند در نظام بانکی کشور با مشخصه بکارگیری فناوری اینترنت اشیاء رونمایی کرد.

رونمایی از نسل جدید سیستم نوبت دهی هوشمند توسط بانک ملی ایران

به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، سامانه هوشمند نوبت دهی پارس تکنولوژی سداد از شرکت‌های زیرمجموعه بانک ملی ایران با هدف بهینه سازی و مدیریت توان خدمت رسانی سازمان به همه مشتریان و افزایش بهره وری درون سازمانی ایجاد شده است و بکارگیری فناوری اینترنت اشیاء، ارایه خدمات هوشمند نوبت دهی، ارایه خدمات بانکی به صورت غیرحضوری، ارایه گزارش‌های مدیریتی برخط و منعطف و استفاده از نسل جدید سیستم نظرسنجی از مهم‌ترین مشخصات این محصول منحصر به فرد بانک ملی ایران است.

دریافت نوبت به صورت غیرحضوری با استفاده از پیام رسان بله، نصب پنل نظرسنجی برای مشتریان و جمع آوری اطلاعات و نظرات و جستجوی خلوت‌ترین صف در نزدیکترین شعبه با توجه به خدمت درخواستی و مکان مشتری از دیگر مشخصه‌های سیستم نوبت دهی هوشمند بانک ملی ایران است.

در نسخه آنلاین @ bot_Nobatgir امکان اخذ نوبت آنلاین با توجه به خدمت درخواستی، امکان انجام فرآیند‌های بانکی مجاز، مشاهده قوانین و بخشنامه‌های بانکی و ارسال مدارک مورد نیاز وجود دارد.

این سیستم دسترسی به گزارش ریز کارکرد شعب، گزارش نظرسنجی باجه‌ها و کارکنان شعب، گزارش وضعیت گیشه ها، گزارش میزان کارکرد پرسنل و باجه‌های شعب و… را برای کاربر مجاز امکان پذیر کرده است.

لازم به ذکر است، این محصول با به کارگیری سامانه‌های نرم افزاری و تجهیزات سخت افزاری امکان مدیریت صف و نوبت به دو صورت حضوری و غیر حضوری در کلیه مراکز دارای مراجعه کننده را فراهم می‌آورد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: