مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در دیدار با مدیر عامل بیمه دانا:
کد خبر: ۳۸۶۹۵۷
۱۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۰
0
رضا جعفری مدیرعامل، سید داود حسینی عضو هیات مدیره و تعدادی از مدیران بیمه دانا با حضور در ذوب آهن اصفهان ضمن بازدید از خط تولید، با مهندس ایرج رخصتی مدیرعامل، احمد سلیمی معاون مالی و اقتصادی و مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی شرکت دیدار و در خصوص توسعه همکاری فی مابین گفتگو کردند.

سلامت سرمایه‌های انسانی اولویت اول شرکت است

مهندس رخصتی در این دیدار با اشاره به اینکه در شرایطی کنونی هدف دشمن تحریم و ضربه زدن به اقتصاد کشور است و تولید یک رکن مهم برای مقابله با توطئه‌های دشمنان می‌باشد، گفت: در این شرایط ذوب آهن اصفهان توانسته تولید خود را افزایش دهد و این نشان از همت پولادمردان این شرکت است.

مدیر عامل ذوب آهن اصفهان با اشاره به اینکه سلامت سرمایه‌های انسانی اولویت اول شرکت است، گفت: موضوع درمان و سلامت کارکنان بسیار مهم است و ذوب‌آهن هرچه می‌تواند بایستی هزینه کند تا مسئولیت خود در قبال تلاشگران این شرکت را به انجام برساند.

دکتر جعفری مدیر عامل بیمه دانا نیز با اشاره به اینکه توسعه همکاری‌های فی مابین و ارتقاء سطح کیفی تعاملات از اهداف این جلسه بود گفت: ذوب آهن اصفهان یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات فولادی کشور می‌باشد که در منطقه بی نظیر است و بی شک یکی از افتخارات کشور، وجود این مجموعه و تولیدات آن است.

وی با اشاره به اینکه ذوب آهن اصفهان رکن اساسی تولید فولاد در کشور است یاد آور شد: این مجموعه عظیم صنعتی یکی از مهمترین صنایع اثرگذار در بخش تولید و اقتصاد کلان کشور می‌باشد و از تمامی زحمت کشان و پولادمردان ذوب آهن اصفهان قدردانی می‌کنم که باعث برافراشته شدن پرچم صنعت هستند.

مدیر عامل بیمه دانا افزود: مسئولین ذوب آهن توجه خاصی به سرمایه‌های انسانی خود دارند و در این راستا تلاش شد که بهترین خدمات برای شاغلین و بازنشستگان این مجموعه در نظر گرفته شود.

وی افزود: امنیت یکی از عناصر مهم برای تولید است و در این راستا باید ریسک‌ها و خطراتی که سازمان را تهدید می‌کند شناخت و آن را تحت پوشش بیمه قرار داد و در واقع بیمه گذاران با قبول این ریسک، تولید را حفظ می‌کنند.

احمد سلیمی معاون مالی و اقتصادی ذوب آهن نیز به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه و ریسک‌های متعدد در حوزه کسب و کار اشاره کرد و گفت: نقش شرکت‌های بیمه در پوشش ریسک‌های حاکم بر کسب و کار در زمینه‌های مختلف بسیار مهم است و می‌تواند تاثیر گذار باشد و این جلسه به همین منظور انجام شد. وی ارتقاء سطح کیفی بیمه کارکنان را یکی از مهمترین موضوعات مورد بررسی در این جلسه دانست و افزود: پوشش درمانی شاغلین و بازنشستگان و محاسبه اموال و دارایی‌های شرکت به منظور پوشش این ریسک‌ها موضوع این جلسه بود که به نتایج مثبتی در این موارد رسیدیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: