کد خبر: ۳۸۶۹۶۳
۱۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۰
0
مدیریت بحران استان تهران گفت: با توجه به اقدامات توسعه‌ای شرکت گاز علاوه بر پایداری شبکه در استان تهران زمستان امسال قطعی گاز نخواهیم داشت.

زمستان در تهران قطعی گاز نخواهیم داشت

حامد یزدی‌مهر مدیرکل مدیریت بحران استان تهران در حاشیه بازدید از شبکه گازرسانی استان تهران گفت: انتظار اداره‌کل مدیریت بحران استان تهران از شرکت گاز به عنوان یکی از دستگاه‌های مهم در زمینه تهیه سوخت و خدمات‌رسان، همواره تاب‌آور کردن شبکه‌های گازرسانی بوده است.

وی افزود: برای اطمینان خاطر از توزیع گاز شرایط اضطرار در هنگام مخاطرات طبیعی نیاز است که استان و شهر تهران به صورت یکپارچه دیده شود و لازمه این یکپارچگی و انسجام هماهنگی با دستگاه‌های آب و برق است.

یزدی‌مهر با اشاره به اینکه هر چقدر در زمینه تاب‌آور کردن شریان‌های حیاتی تلاش کنیم قطعا در زمان وقوع مخاطرات طبیعی دغدغه‌ها کم‌تر و کار در مرحله پاسخ به بحران‌های طبیعی راحت‌تر می‌شود.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران به مقاوم‌سازی علمک‌های گازرسانی در شهر تهران نیز اشاره و بیان کرد: در این راستا اقدامات مناسبی انجام شده است.

یزدی‌مهر در ادامه با اشاره به طرح‌های توسعه‌ای شرکت گاز جهت پایداری بیشتر شبکه گفت: با اقدامات انجام شده امسال و به خصوص در فصل سرما از یک شبکه گازی پایدار برخوردار خواهیم بود و قطعی گاز نخواهیم داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: