کد خبر: ۳۸۶۹۸۵
۱۰ آبان ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۰
0
معصومی گفت: اهمیت زبان فارسی در پدافند غیر عامل و فضای سایبری باعث شده که در قسمتی از برنامه «عصر پایداری» در مورد اهمیت زبان فارسی صحبت کنیم.

اهمیت زبان فارسی به «عصر پایداری» رسید

حسین معصومی، تهیه کننده برنامه «عصر پایداری» شبکه رادیویی ایران پایدار گفت: در این برنامه نه تنها از ظرفیت استان‌های سراسر کشور استفاده کردیم، بلکه ظرفیت بالای استان‌ها را در قسمت‌های خدماتی، رفاهی و پدافندی کشور نشان می‌دهیم.

معصومی تصریح کرد: در این ویژه برنامه که شامل گفتگو، صحبت‌های کارشناس و میهمان و آیتم‌های گزارشی است، برنامه‌های پیش رو و آینده این سازمان توسط مدیران اطلاع رسانی می‌شود. همچنین، مستند‌های روایی در بحث پدافند غیر عامل همچون نیروگاه‌ها، جهاد کشاورزی، سد‌ها و آبخیزداری شنیده می‌شود. از طرفی، پخش موسیقی‌های ملی- مهینی و فولکوریک از دیگر بخش‌های این برنامه است.

معصومی ادامه داد: اهمیت زبان فارسی در پدافند غیر عامل و فضای سایبری کشور باعث شده که در قسمتی از این برنامه در مورد اهمیت زبان فارسی صحبت کنیم. چون استفاده از زبان فارسی به عنوان هویت ملی ایرانیان که اقوام را به یکدیگر پیوند داده، از مهمترین مباحث فرهنگی است. همچنین با مخاطبان خود صحبت می‌کنیم که از واژگان غیر فارسی پرهیز کرده و در گفتار و نوشتار خود از این واژه‌ها استفاده نکنند.

وی در پایان صحبت‌هایش به «پویش ملی پرچم» اشاره کرد و گفت: شنوندگان در این پویش ضمن معرفی خود و پیشه‌ای که در آن فعالیت می‌کنند، از عزت و آبادانی ایران عزیز و عشق به پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران میگوند. شنوندگان می‌توانند با شماره ۳۰۰۹۹۵ با برنامه «عصر پایداری» در ارتباط باشند.

«عصر پایداری» از ساعت ۱۸ تا ۲۰ با اجرای سید حسین حسینی، تهیه کنندگی حسین معصومی و گزارشگری سمیه رنجکش و نساء جابربن انصاری از رادیو مناسبتی ایران پایدار روی موج ۹۵/۵ مگاهرتز شنیده می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: