در جلسه رییس اتاق اصناف با مدیرعامل مترو تصویب شد
کد خبر: ۳۸۶۹۹۲
۱۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۳
0
به منظور حمایت از تولید کنندگان داخلی بازارچه‌های بازارچه‌های تخصصی، فصلی و محلی موقت در متروی تهران به عرضه بی واسطه کالا با قیمت مناسب به مردم خواهند پرداخت.

راه اندازی بازارچه‌های تخصصی، فصلی و محلی موقت در متروی تهران

نوده فراهانی رئیس اتاق اصناف ایران در جلسه مشترک با حامد عباسی نامی سرپرست شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در خصوص استفاده از ظرفیت‌های شهر زیرزمینی در راستای حمایت از تولیدکنندگان داخلی و اصناف کشور گفتگو کرد.

نامی در این جلسه با بیان اینکه در حال حاضر روزانه ۲میلیون ۳۰۰هزار جابجایی مسافر با مترو انجام می‌شود خاطرنشان کرد: این تردد بالای مسافر باعث شده تا ایستگاه‌های مترو پتانسیل بالایی در حمایت از تولیدات داخلی داشته باشند.

سرپرست شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ادامه داد: به منظور ارتقا کارایی و اثربخشی فضای ایستگاهی، می‌توان مکان‌های مناسب و بدون استفاده را برای برپایی این بازارچه‌های موقت شناسایی کرد.

وی با اشاره به اینکه فعالیت این بازارچه‌ها را می‌توان به چهار دسته محلی، تخصصی، صنفی و فصلی تقسیم بندی کرد گفت: خرید جنس اصل و با کیفیت و حضور برند‌های معتبر داخلی از جمله ویژگی‌هایی است که باید در این طرح به آن توجه شود.

نامی در پایان گفت: فروش بی واسطه و ارزان به مردم، ارائه تخفیفات مناسب به شهروندان و خانواده کارکنان شهرداری تهران و همچنین حمایت از اصناف و تولیدکنندگان داخلی از دیگر اهداف راه اندازی بازارچه‌های موقت در متروی تهران است.

برچسب ها: مترو ، بازارچه ، فصلی ، تهران ، نامی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: