September 2023 27 / چهارشنبه ۰۵ مهر ۱۴۰۲
کد خبر: ۳۸۷۰۴۴
۱۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۰
0
احسان دشتیانه مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس در خصوص حضور پررنگ شرکت صبا فولاد خلیج فارس در بیست و چهارمین نمایشگاه فولاد در کیش خبر داد.

برنامه استراتژیک صبا فولاد خلیج فارس در نمایشگاه فولاد

احسان دشتیانه مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس در خصوص حضور پررنگ شرکت صبا فولاد خلیج فارس در بیست و چهارمین نمایشگاه فولاد در کیش در گفتگو با پول نیوز گفت: شرکت در نظر دارد در فاز اول پروژه خود یک واحد فولادسازی به‏ ظرفیت ۱/۵ میلیون تن در سال، شامل یک واحد تولید آهن اسفنجی ۱/۵ میلیون تن در سال و یک واحد ذوب ریخته گری (تولید بیلت) به ظرفیت ۱/۵ میلیون تن در سال در دو مرحله اجرا نماید. در شهریور ماه سال ۱۳۸۸ قرارداد واحد احیا به ظرفیت ۱/۵ میلیون تن در سال آهن اسفنجی قالبی (بریکت (HBI)) و شارژ Hot DRI، به کوره ذوب با شرکت ایریتک بصورت EPC منعقد گردید و سایر ا​​مور مربوطه به فعالیت‏های فاز اول از جمله پیگیری انعقاد قرارداد فولادسازی نیز در حال اجرا می‏ باشد.

گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: