کد خبر: ۳۸۷۳۰۵
۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۰
0
این همایش دو روزه با حضور اعضا هیأت مدیره، مدیر عامل، معاونین، مدیران ستادی و رؤسای شعب شرکت بیمه کارآفرین در هتل شهید بهشتی ساری برگزار شد.

همایش سراسری مدیران ستادی و شعب بیمه کارآفرین برگزار شد

این همایش دو روزه با حضور اعضا هیأت مدیره، مدیرعامل، معاونین و مدیران ستادی و روسای شعب شرکت بیمه کارآفرین در هتل شهید بهشتی ساری برگزار شد.

محمد حیدری مدیر عامل بیمه کارآفرین، ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این همایش سراسری مدیران، با اشاره به عملکرد شرکت بیمه کارآفرین در نیمه اول سال ۱۴۰۱ در راستای اهداف و چشم انداز شرکت که "رعایت حقوق کلیه ذینفعان و ارائه خدمات با کیفیت" می‌باشد و همچنین رشد قابل توجه عملکرد شبکه فروش در نیمه اول را نتیجه همکاری و هم افزایی همه ارکان خانواده بیمه کارآفرین عنوان نمود. مدیرعامل بیمه کارآفرین به نوآوری شرکت در حوزه دیجیتال اشاره داشت که همواره در این عرصه با باشگاه مشتریان موفق بوده است و مسیر نوآوری در سالجاری نیز ادامه خواهد داشت.

در ادامه این همایش، آناهیتا سالاری مدیر طرح و برنامه به ارائه گزارشی از عملکرد نیمه اول سال ۱۴۰۱ شرکت بیمه کارآفرین پرداخت و سپس پریا فدایی مدیر صدور بیمه‌های زندگی، سعید بیژنی مدیر بیمه‌های اشخاص، هیوا کابلی مدیرباشگاه مشتریان و اروج گروسی مدیر بیمه‌های اتومبیل، به گزارشی از عملکرد مدیریت تحت سرپرستی خود و همچنین طرح‌ها و برنامه‌های جدید را در نیمه دوم سال ۱۴۰۱ بیان نمودند.

در بخش دوم از این همایش، مرتضی ساداتیان مدیر شعبه نجف آباد، عباسعلی اصلانی مدیر شعبه اصفهان و ابوذر نعمتی نسب مدیر شعبه شیراز ۱، ببه عنوان شعب برتر در نیمه اول سال ۱۴۰۱ به ارائه گزارشی از عملکرد شعب و نیز به فرآیند‌هایی که در رسیدن به اهداف خود با هم افزایی شبکه فروش انجام شده بود، پرداختند.

در ادامه، علیرضا حجتی معاون توسعه بازار و شبکه فروش با بیان عملکرد منجسم و ایجاد هم افزایی در شبکه فروش و ضمن تاکید بر حفظ توازن در پرتفوی نیمه دوم سال ۱۴۰۱، توزیع متناسب فروش، توجه به سودآوری پرتفو‌های جذب شده، توجه ویژه به نیروی انسانی و شبکه فروش، استفاده هرچه بهینه و بهتر از فضای دیجیتال و ظرفیت‌های باشگاه مشتریان را مورد بررسی قرار داد. در پایان همایش، مدیران و روسای شعب نقطه نظرات خود را در خصوص نقاط قوت و ضعف شرکت مطرح و راهکار‌های بهبود و توسعه فرایند‌های مختلف شرکت را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

همچنین در ابتدای این مراسم، دفتر یادبود این همایش توسط علی آزاد نائب رئیس هیأت مدیره، محمد حیدری مدیرعامل، علیرضا حجتی معاون توسعه بازار و شبکه و فروش، عبدالمجید رافع معاون مالی و اداری و سایر مدیران ستادی و شعب امضا گردید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: