کد خبر: ۳۸۷۳۲۵
۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۰
0
دو جایزه یک میلیارد ریالی بانک کارآفرین توسط برندگان در جهت حمایت از کودکان در حال تحصیل مناطق محروم به بنیاد کودک و خیریه مدرسه ساز اهداء شد.

اتفاق جالب در مراسم اهدای جوائز قرعه کشی بانک کارآفرین

در مراسم اعطای هدایای برندگان دومین جشنواره حساب‌های قرض الحسنه نیک آفرین، نماینده شرکت عمران آذرستان بعنوان یکی از برندگان جایزه یک میلیارد ریالی بانک کارآفرین در راستای مسولیت اجتماعی این شرکت و به جهت حمایت از کودکان مناطق محروم هدیه یک میلیارد ریالی خود را به بنیاد کودک بخشید تا در جهت حمایت از کودکان این منطقه هزینه شود.

اذرستان

همچنین در این مراسم خانم فاطمه مژگان قاضی یکی دیگر از برندگان جایزه یک میلیاردریالی بانک که از خیرین مدرسه ساز بود، نیز اعلام کرد؛ جایزه یک میلیارد ریالی و سپرده ریالی خود را صرف ساخت مدرسه در یکی از مناطق محروم کشور خواهد کرد.

قاضی برنده نیک آفرین

گفتنی است، بانک کارافرین در سال‌های گذشته در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود تجهیز، ساخت، بازسازی و نوسازی مدارس در مناطق محروم را در دستور کار خود داشته و دارد به گونه‌ای که تا کنون چندین مدرسه با نام کارآفرین در استان زاهدان و کرمانشاه را افتتاح کرده است.

همچنین در همین راستا اهدای بسته‌های کمک آموزشی به مدارس محروم از دیگر برنامه‌های این بانک در ایفای تعهد مسولیت اجتماعی بانک است که هر ساله انجام می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: