کد خبر: ۳۸۷۳۷۶
۱۸ آبان ۱۴۰۱ - ۰۴:۰۰
0
همزمان با آغاز هفته کیش، اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش در گرامیداشت این رویداد، طرح‌های تخفیفی ویژه به مشترکان خود ارائه می‌دهد.

اعلام طرح‌های تخفیفی تله کیش

محمد عزیزی سرپرست شرکت تله کیش در این خصوص از رایگان شدن تمامی تماس‌های مشترکان به اپراتور‌های تله کیش و همراه اول همچنین ارائه بسته اینترنت رایگان ۱۰ گیگابایتی از ۱۸ تا ۲۴ آبان خبر داد.

وی در تشریح این موضوع افزود: مکالمه رایگان بین اپراتور‌های تله کیش و همراه اول برای همه مشترکانی که همزمان با هفته کیش در جزیره حضور دارند فعال خواهد شد و تماس‌ها از ساعت ۱ دقیقه بامداد چهارشنبه ۱۸ آبان تا ۲۳ و ۵۹ دقیقه سه شنبه ۲۴ آبان به صورت رایگان محاسبه خواهد شد.

عزیزی همچنین درباره چگونگی تخصیص بسته اینترنت رایگان ۱۰ گیگابایتی به کلیه مشترکان در طول هفته کیش اظهار داشت: مشترکان با شماره گیری کد دستوری #۹۳۴* و انتخاب منوی "شادباش هفته کیش" از ۱۰ گیگابایت اینترنت رایگان بهره مند می‌شوند.

به گفته عزیزی در صورتیکه مشترک دارای بسته فعال اینترنت باشد و نسبت به فعال سازی بسته اینترنت رایگان اقدام کند، بسته اینترنت رایگان هفته کیش به عنوان بسته رزرو ثبت شده و پس از اتمام بسته اینترنت جاری، برای مشترک قابل استفاده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: