کد خبر: ۳۸۷۴۱۲
۱۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۱
0
وزارت راه و شهرسازی طی اطلاعیه‌ای وعده بررسی پاسخنامه آزمون ورود به حرفه مهندسان، کاردان‌ها و معماران تجربی را داد و اعلام کرد: شرکت‌کنندگان در صورت مشاهده تناقض در نتایج آزمون، موارد را تا ۱۹ آبان اعلام کنند.

اطلاعیه وزارت راه و شهرسازی درباره اعتراض به آزمون ورود به حرفه مهندسان

وزارت راه و شهرسازی طی اطلاعیه‌ای وعده بررسی پاسخنامه آزمون ورود به حرفه مهندسان، کاردان‌ها و معماران تجربی را داد و اعلام کرد: شرکت‌کنندگان در صورت مشاهده تناقض در نتایج آزمون، موارد را تا ۱۹ آبان اعلام کنند.

اطلاعیه دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان به‌شرح زیر است.

بدین‌وسیله به اطلاع می‏رساند، نتایج مجموعه آزمون‌های تستی شهریورماه ۱۴۰۱ استخراج شده و شرکت‌کنندگان در این دوره از آزمون‌ها می‌توانند از ساعت ۱۶ روز دوشنبه مورخ ۱۶ آبان با مراجعه به سامانه آزمون‌ها به آدرس الکترونیکی inbr.ir و پس از مطالعه دستورالعمل اجرایی اعلام نتایج و اطلاع از مفاد آن، نسبت به دریافت کارنامه خود اقدام کنند.

لازم به ذکر است نتایج آزمون‌های موصوف پس از بررسی کامل تمامی اعتراضات واصله از سوی شرکت‌کنندگان و کنترل‌های مکرر از سوی کمیته‌های تخصصی مربوطه و لحاظ کردن نتایج آن‌ها در کلید سوالات به دست آمده قطعی است، چنانچه داوطلبی پس از بررسی پاسخ‌نامه خود و مقایسه آن با آنچه که در کارنامه درج و ارائه شده است تناقضی را مشاهده کند، می‌تواند درخواست بررسی مجدد پاسخ‌نامه را به‌صورت کتبی با ذکر مشخصات فردی در چارچوب فرم پیوست حداکثر تا تاریخ ۱۹ ابان به نشانی تهران صندوق پستی شماره ۱۴۷۳- ۱۴۱۵۵ (شرکت خدمات آموزشی سازمان سنجش) ارسال کند.

به لحاظ برنامه‌ریزی‌های انجام شده به درخواست‌هایی که بعد از تاریخ مقرر ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد. بدیهی است در صورت بررسی درخواست‌ها و وارد بودن اعتراضات، نتیجه آن در پاسخ‌نامه اعمال و نتیجه به دست آمده مجدداً در کارنامه داوطلب اعمال می‌شود. لازم به ذکر است نظر به موافقت معاونت مسکن و ساختمان، در جهت مساعدت با شرکت‌کنندگان به دلیل شرایط حاکم بر آزمون ناشی از بیماری‌های واگیردار، حائزین نمرات ۴۸ و ۴۹ نیر مشروط به گذراندن دوره‌های آموزشی به عنوان قبول‌شدگان در آزمون تلقی می‌شوند. دستورالعمل دوره‌های آموزشی مذکور متعاقباً به ادارات کل راه و شهرسازی و سازمان‌های نظام مهندسی و کاردانی ساختمان استان ابلاغ خواهد شد. همچنین نتایج آزمون رشته معماری – طراحی به دلیل تصحیح غیرماشینی و دستی آن‌ها، که پیش‌بینی می‌شود تا پایان آذرماه به طول بینجامد متعاقباً اعلام می‌شود.

گواهی قبولی صرفاً یکی از مدارک لازم برای صدور پروانه اشتغال به‌کار بوده و سایر مدارک مورد نیاز توسط ادارات کل راه و شهرسازی و واحد‌های صدور پروانه اشتغال، کنترل و بررسی خواهد شد. بدیهی است صِرف قبولی در آزمون بدون احراز سایر شرایط، تعهدی برای صدور پروانه اشتغال به‌کار ایجاد نمی‌کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: