با حضور دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران برگزار شد؛
کد خبر: ۳۸۷۴۴۵
۱۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۰
0
کارگروه تخصصی مبارزه با پولشویی بعنوان هجدهمین کارگروه تخصصی سندیکای بیمه گران ایران آغاز به کار کرد.

تشکیل کارگروه تخصصی مبارزه با پولشویی سندیکای بیمه گران ایران

نخستین جلسه کارگروه تخصصی مبارزه با پولشویی سندیکای بیمه گران ایران با حضور دکتر کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران و جناب آقای صنایع مدیرکل بازرسی و مبارزه با پولشویی بیمه مرکزی ج. ا. ایران برگزار شد.

در این جلسه دکتر کریمی ضمن خوشامد گویی به اعضای کارگروه، اهمیت تشکیل این کارگروه و الزامات قانونی مبارزه با پولشویی در کشور را عنوان و مزایای آن را در جهت سلامت فعالیت‌های اقتصادی و مالی در صنعت بیمه را برشمردند.

همچنین مدیر کل بازرسی و مبارزه با پولشویی بیمه مرکزی ج. ا. ایران ضمن قدردانی از اقدام سندیکای بیمه گران ایران برای تشکیل این کارگروه از اقدامات بیمه مرکزی در جهت اجرای قانون مبارزه با پولشویی در بیمه مرکزی و صنعت بیمه را بیان فرمودند و از اعضای کارگروه جدیت در اجرای قوانین مرتبط و استقرار این مدیریت را در شرکت‌ها مورد تاکید قرار دادند.

در نخستین جلسه این کارگروه ضمن معرفی اعضاء در خصوص آیین نامه داخلی کارگروه و انتخاب دبیر اول و دوم در جلسه آتی بحث و تبادل نظر شد.

گفتنی است کارگروه تخصصی مبارزه با پولشویی سندیکای بیمه گران ایران هجدهمین کارگروه تخصصی این نهاد صنفی است و در آن مدیران مبارزه با پولشویی موسسات بیمه عضویت دارند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: