کد خبر: ۳۸۷۵۲۰
۲۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۰
0
سامانه صدور بر خط بیمه نامه بدنه کوثر برای افزایش رضایت ذی نفعان و تسهیل در ارائه خدمات به عموم مردم راه اندازی شد.

راه اندازی سامانه صدور برخط بیمه نامه بدنه کوثر

در این سامانه هوشمند فرایند کارشناسی خودرو به صورت برخط و بدون نیاز به مراجعه حضوری و تنها توسط خود مشتریان فراهم شده است.

مجتبی بهرامی با بیان اینکه مشتریان با مراجعه سامانه بیمه کوثر من، به نشانی https://www.mykins.ir و تکمیل اطلاعات درخواستی می‌توانند بیمه‌نامه خود را صادر کنند، افزود: علاقه‌مندان به استفاده از این سامانه می‌توانند با ثبت اطلاعات از طریق تلفن همراه خود و در سریع‌ترین زمان ممکن این بیمه‌نامه را بخرند.

وی تاکید کرد: به منظور جلوگیری از تخلفات و تقلبات احتمالی، از الگوریتم‌های هوش مصنوعی و نظارت ماشینی در فرایند کارشناسی برخط خودرو استفاده شده است.

مدیر توسعه فناوری‌های دیجیتال شرکت ضمن ترسیم خط مشی بیمه کوثر در بخش تحول دیجیتال، گفت: این سامانه با همکاری مدیریت بیمه‌های اتومبیل راه‌اندازی شده و امید است با ارتقای موتور هوشمند کارشناسی برخط طراحی شده توسط تیم فنی شرکت، بتوان آن را در بخش‌ها دیگری همچون کارشناسی خسارت در رشته‌های آتش‌سوزی و مسئولیت نیز به کار برد و خدمات در کوتاه‌ترین زمان ممکن به افرادی که در مناطق صعب‌العبور زندگی می‌کنند، ارائه شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: