کد خبر: ۳۸۷۶۶۵
۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۴
0
نمایندگان کانون بازنشستگی شرکت مس با دکتر علی رستمی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران دیدار کردند.

دیدار نمایندگان کانون بازنشستگی شرکت مس با مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران

دکتر علی رستمی روز چهارشنبه ۱۸ آبان ماه در نشست صمیمانه در حاشیه مجمع با نمایندگان کانون بازنشستگان در دفتر مرکزی صندوق بازنشستگی شرکت مس در کرمان، دیدار و گفتگو کرد.


در این نشست صمیمانه بازنشستگان ضمن ابراز خرسندی از حضور دکتر رستمی در مجموعه مس، به طرح دغدغه‌ها و مسائل شان پرداخته و سوالاتی را پیرامون وضعیت صندوق بازنشستگی مطرح کردند.


بازنشستگان در ادامه ضمن ابراز رضایت مندی از اقداماتی که در مدت حضور دکتر رستمی در مس انجام گرفته، در خصوص تبدیل شدن صندوق بازنشستگی به امور خواستار پیگیری بیشتر شدند.


مدیرعامل شرکت مس در ادامه ضمن توضیح فعالیت‌هایی که تا کنون در زمینه امور شدن صندوق بازنشستگی انجام گرفته است، در رابطه با اقدامات صورت گرفته در راستای لغو مصوبه واگذاری این صندوق به وزارت رفاه کار و تامین اجتماعی توضیحاتی را ارائه کرد.


دکتر رستمی در این جلسه از معاونان و مدیران حاضر در جلسه خواست تا دغدغه‌های بازنشستگان با سرعت بیشتری پیگیری شده و نتیجه اقدامات را ارائه کنند.


محسن یزدانی راد مدیر عامل صندوق بازنشستگی نیز در جمع بازنشستگان گزارشی را از مجموع فعالیت‌هایی که طی مدت حضورش در صندوق بازنشستگی شرکت مس انجام داده است را مطرح و بر خدمت رسانی بیشتر به بازنشستگان زحمت کش تاکید کرد.


افزایش امکانات رفاهی و ارائه تسهیلات، اولویت قراردادن جذب فرزندان بازنشستگان و اختصاص سهمیه استخدامی به فرزندان بازنشستگان ایثارگران از جمله موضوعاتی بود که در این جلسه مطرح و گزارشی پیرامون اقداماتی که تاکنون صورت گرفته است از سوی دکتر امید طیاری معاون توسعه سرمایه انسانی و سیستم‌های اطلاعاتی، ارائه شد.


مهندس ابراهیمی مدیر امور بازنشستگی شرکت مس نیز به نمایندگی از بازنشستگان به طرح دغدغه‌ها و مطالبات آنان پرداخت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: