September 2023 27 / چهارشنبه ۰۵ مهر ۱۴۰۲
بهروزی فر در صحن مجلس مطرح کرد؛
کد خبر: ۳۸۷۷۴۵
۲۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۰
0
نماینده مردم فومن در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر بهداشت و درمان نسبت به هزینه سنگین دارو انتقاد کرد.

انتقاد از هزینه سنگین دارو

خلیل بهروزی فر در جلسه علنی امروز (سه شنبه ۲۴ آبان ماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکری به وزیر بهداشت و درمان اظهار داشت: یکی از مشکلات اساسی مردم هزینه سنگین دارو و درمان است.

وی افزود: مردم امروز زمانی که به پزشک مراجعه می‌کنند و پزشک برای آنان دارو‌هایی را تجویز می‌کند، در مراجعه به داروخانه‌ها نمی‌توان دارو‌های مورد نیاز خود را تأمین کنند.

نماینده مردم فومن در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دفترچه‌های بیمه آن‌ها هم مورد پذیرش داروخانه‌ها قرار نمی‌گیرد. هزینه‌های درمانی مردم بسیار سنگین است و برخی از دارو‌ها هم که در جامعه متعارف بود، این روز‌ها به سختی به دست مردم می‌رسد.

بهروزی فر بیان کرد: یکی از علل این مسئله مربوط به سازمان غذا و دارو است و بسیاری از مسئولان این سازمان خودشان صاحبان داروخانه هستند و در توزیع و پخش دارو نقش دارندکه این تعارض منافع در سازمان غذا و دارو باعث شده که دارو به صورت عادلانه در نقاط کشور توزیع نشود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: