کد خبر: ۳۸۷۷۵۸
۲۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۰
0
شاید یکی از ضروری‌ترین بیمه‌ها برای سرزمینی که در برخی آمارها، سومین کشور زلزله‌خیز جهان است، بیمه آتش‌سوزی باشد.

پیشنهاد بیمه سرمد برای سومین کشور زلزله‌خیز جهان

ایران یکی از زلزله‌خیزترین کشور‌های جهان است و حتی در برخی آمارها، جایگاه سوم را در میان زلزله‌خیزترین کشور‌ها دارد. آمار سایت استاتیستا، از زلزله‌های ۱۰۰ سال اخیر در دنیا، نشان می‌دهد که ایران در در کنار کشور‌های چین، اندونزی و ژاپن از زلزله‌خیزترین کشور‌های دنیا است.

بررسی موقعیت جغرافیایی زلزله‌ها در ایران نیز نشان می‌دهد که اکثر نقاط ایران از گزند زلزله در امان نیستند و تقریبا تمامی نقاط ایران در معرض وقوع زلزله هستند.

بیمه آتش‌سوزی بر خلاف اسمش، پوشش‌های متنوعی مانند سرقت، صاعقه و حتی زلزله را نیز دارد که می‌تواند یک پوشش کامل بیمه‌ای برای منازل مسکونی شهروندان و تکیه‌گاهی برای آنان در زمان وقوع خطراتی، چون زلزله، آتش‌سوزی، سرقت و ... باشد.

هموطنان می‌توانند از طریق شبکه نمایندگی بیمه سرمد در سراسر کشور، از خدمات بیمه آتش‌سوزی بیمه سرمد با پوشش زلزله و سرقت استفاده نمایند.

شما می‌توانید از طریق وب اپلیکیشن بیمه سرمد به آدرس webapp.sarmadins.ir و در بخش مراکز صدور، نزدیکترین نمایندگی‌های بیمه سرمد را جستجو و مسیریابی کنید و با مراجعه به نمایندگان سرمد در سراسر کشور این بیمه‌نامه را تهیه کنید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: