کد خبر: ۳۸۷۸۰۷
۲۵ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۰
0
عیسی فرهادی در جلسه شورای معاونین منطقه آزاد انزلی از عمده ترین شاخص انقلابی بودن در مناطق آزاد تسهیل و تسریع در ارائه خدمات به سرمایه گذاران خبر داد.

عمده ترین شاخص انقلابی بودن در مناطق آزاد تسهیل و تسریع در ارائه خدمات به سرمایه گذاران
به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، عیسی فرهادی در جریان جلسه شورای معاونین سازمان با برشمردن مولفه های انقلابی بودن، بر لزوم توسعه ارتباطات با کشورهای حوزه هدف این منطقه تصریح کرد.

رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، استفاده از خرد جمعی، فراگیری تصمیم سازی گروهی در فرایند تصمیم گیری، خود شریک قلمداد کردن افراد حاضر در نتایج حاصل از تصمیمات، پرورش مدیران کارآمدتر و آگاه تر بهمراه نتایج به مراتب بهتر در مقایسه با تصمیم گیری های فردی را از مهمترین دستاوردهای جلسات شورای اداری ارزیابی کرد و با اشاره به مهمترین رویکرد دولت سیزدهم به عنوان انقلابی گردی و انقلابی بودن، اظهار داشت: مردمی بودن و در دسترس بودن در ارتباط با خدمات رسانی به سرمایه گذار و ارباب رجوع در کنار فساد ستیزی که تکمیل کننده مدیر سالم است دو مولفه اولیه هر فرد انقلابی است.

فرهادی با بیان اینکه یکی از مهمترین منشأهای فساد، انباشته شدن امور است، سرعت بخشیدن در عین لحاظ کردن قانون و مقررات را یکی از سازوکار جلوگیری از ایجاد فساد ارزیابی نمود و گفت: کارآمدی در امور مدیریتی و خدمات رسانی یکی از مهمترین شاخص های انقلابی بودن محسوب می شود و تکمیل کننده این مهم، حفظ و عمل به شعائر دینی در امور و فرایندهای کاری است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی عمده ترین و اصلی ترین شاخص انقلابی بودن در مناطق آزاد را تسهیل و سرعت بخشیدن به امور خدمات رسانی به سرمایه گذاران و فعالین اقتصادی اعلام کرد و افزود: مأموریت اصلی ما روان سازی، تسریع در روندهای اداری و خدمات رسانی به منظور اجرا و بهره برداری از طرح های سرمایه گذاری، سرمایه گذاران است، چراکه با به جریان افتادن سرمایه، به هدف رونق فضای کسب و کار از طریق ایجاد اشتغال و رسیدن به تولید و صادرات که رویکرد اصلی منطقه آزاد می باشد، نائل می شویم.


وی با اشاره به اینکه اولویت اصلی و فوری منطقه آزاد انزلی، تکمیل و بهره برداری از پروژه های عمرانی نیمه تمام برجای مانده از گذشته است، تعریف طرح های زیرساختی جدید برای سال ۱۴۰۲ در منطقه متبوع خود را مهمترین برنامه های کاری حوزه معاونت فنی و عمرانی این سازمان بیان کرد.

فرهادی با بیان اینکه منطقه آزاد انزلی در محل تلاقی کریدورهای بین المللی و دروازه ورود به بازارهای دریای خزر و کشورهای اوراسیا محسوب می شود بر لزوم افزایش مراودات و ارتباطات با کشورهای این دو حوزه تأکید کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: