کد خبر: ۳۸۷۸۰۷
۲۵ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۰
0
عیسی فرهادی در جلسه شورای معاونین منطقه آزاد انزلی از عمده ترین شاخص انقلابی بودن در مناطق آزاد تسهیل و تسریع در ارائه خدمات به سرمایه گذاران خبر داد.

عمده ترین شاخص انقلابی بودن در مناطق آزاد تسهیل و تسریع در ارائه خدمات به سرمایه گذاران
به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، عیسی فرهادی در جریان جلسه شورای معاونین سازمان با برشمردن مولفه های انقلابی بودن، بر لزوم توسعه ارتباطات با کشورهای حوزه هدف این منطقه تصریح کرد.

رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، استفاده از خرد جمعی، فراگیری تصمیم سازی گروهی در فرایند تصمیم گیری، خود شریک قلمداد کردن افراد حاضر در نتایج حاصل از تصمیمات، پرورش مدیران کارآمدتر و آگاه تر بهمراه نتایج به مراتب بهتر در مقایسه با تصمیم گیری های فردی را از مهمترین دستاوردهای جلسات شورای اداری ارزیابی کرد و با اشاره به مهمترین رویکرد دولت سیزدهم به عنوان انقلابی گردی و انقلابی بودن، اظهار داشت: مردمی بودن و در دسترس بودن در ارتباط با خدمات رسانی به سرمایه گذار و ارباب رجوع در کنار فساد ستیزی که تکمیل کننده مدیر سالم است دو مولفه اولیه هر فرد انقلابی است.

فرهادی با بیان اینکه یکی از مهمترین منشأهای فساد، انباشته شدن امور است، سرعت بخشیدن در عین لحاظ کردن قانون و مقررات را یکی از سازوکار جلوگیری از ایجاد فساد ارزیابی نمود و گفت: کارآمدی در امور مدیریتی و خدمات رسانی یکی از مهمترین شاخص های انقلابی بودن محسوب می شود و تکمیل کننده این مهم، حفظ و عمل به شعائر دینی در امور و فرایندهای کاری است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی عمده ترین و اصلی ترین شاخص انقلابی بودن در مناطق آزاد را تسهیل و سرعت بخشیدن به امور خدمات رسانی به سرمایه گذاران و فعالین اقتصادی اعلام کرد و افزود: مأموریت اصلی ما روان سازی، تسریع در روندهای اداری و خدمات رسانی به منظور اجرا و بهره برداری از طرح های سرمایه گذاری، سرمایه گذاران است، چراکه با به جریان افتادن سرمایه، به هدف رونق فضای کسب و کار از طریق ایجاد اشتغال و رسیدن به تولید و صادرات که رویکرد اصلی منطقه آزاد می باشد، نائل می شویم.


وی با اشاره به اینکه اولویت اصلی و فوری منطقه آزاد انزلی، تکمیل و بهره برداری از پروژه های عمرانی نیمه تمام برجای مانده از گذشته است، تعریف طرح های زیرساختی جدید برای سال ۱۴۰۲ در منطقه متبوع خود را مهمترین برنامه های کاری حوزه معاونت فنی و عمرانی این سازمان بیان کرد.

فرهادی با بیان اینکه منطقه آزاد انزلی در محل تلاقی کریدورهای بین المللی و دروازه ورود به بازارهای دریای خزر و کشورهای اوراسیا محسوب می شود بر لزوم افزایش مراودات و ارتباطات با کشورهای این دو حوزه تأکید کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: