کد خبر: ۳۸۷۸۳۷
۲۶ آبان ۱۴۰۱ - ۰۶:۰۰
0
معامله‌گران می‌گویند بازار ارز و سکه، نابازار شده، چون خریداری نیست/ هرات در شکستن مقاومت ناکام ماند/ در این گرگ و میش، معامله‌گران کدام بازار را رصد می‌کنند؟

دو روز مهم برای بازار ارز و سکه

امروز دلار هرات در ابتدای کار، تمایل به افزایش داد، اما پس از برخورد با سقف، نزولی شد. در بازار تهران هم دلار در کانال ۳۵ نوسان دارد. بسیاری از معامله‌گران اعتقاد داشتند بازار در این روز‌ها عمق ندارد.

در بازار شایعه شده بود سبقت دلار تهران از سلیمانیه موجب شده است برخی از صرافی‌ها در سلیمانیه دلار بخرند و در تهران بفروشند تا از این شکاف قیمت بهره ببرند.

در بازار معامله‌گران تصور می‌کنند روز‌های شنبه و دوشنبه پیش‌رو روز‌های مهمی هستند. شنبه به جهت اینکه تصور می‌شود بازار از تق و لقی خارج شود و معاملات به حالت عادی برگردد. دوشنبه هم آغاز کار بازار جهانی است. قیمت اونس، شاخص دلار و متغیر‌های نظیر این می‌تواند چراغ راهنمایی برای معامله‌گران بازار داخل باشد.

در گرگ و میش بازار ارز و سکه گروهی از معامله‌گران ظهور کردند که درحال تبلیغ طلا هستند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: