September 2023 27 / چهارشنبه ۰۵ مهر ۱۴۰۲
در راستای تداوم توسعه فرهنگ بیمه در مدارس؛
کد خبر: ۳۸۷۸۴۶
۲۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۰
0
بیمه میهن در راستای تداوم توسعه فرهنگ بیمه در مدارس، زنگ بیمه را به صورت نمادین در یکی از مدارس استان زنجان به صدا درآورد.

میهن زنگ بیمه را در زنجان به صدا درآورد

در این برنامه فرهنگی که با هدف ترویج فرهنگ بیمه و آشناسازی دانش آموزان پایه با مفاهیم بیمه‌ای در سالن ورزشی مدرسه ابتدایی دکتر امیر اعلم غضنفریان زنجان با حضور رئیس شعبه بیمه میهن و هیات رییسه شورای هماهنگی شرکت‌های بیمه اجرا گردید، کارشناس بیمه میهن در جمع دانش آموزان به بیان اهمیت و نقش بیمه در زندگی انسان‌ها و توسعه کشور پرداخت و گفت: دانش آموزان در واقع سفیران اثرگذار در جمع خانواده‌ها هستند و تبیین بیمه در مدارس فرصتی مناسب برای آشناسازی خانواده‌ها با مقوله بیمه است و آینده دانش آموزان نیز در گرو سرمایه گذاری والدین در این عرصه است.

وی با اشاره به اینکه اولیاء و مربیان در نهادینه کردن فرهنگ بیمه در جامعه نقش موثری دارند، خاطرنشان ساخت: در برنامه نمادین زنگ بیمه در مدارس که برای دانش آموزان پایه ابتدایی اجرا می‌شود، دانش آموزان بنحو مقتضی مفاهیم بیمه‌ای را به زبان ساده فرا می‌گیرند و بیمه در اذهان آن‌ها و خانوده هایشان نقش می‌بندد و به این ترتیب افزایش نفوذ بیمه در کشور رقم می‌خورد.

شایان ذکر است که طی این برنامه؛ ضمن تشریح مفاهیم بیمه‌ای به زبان ساده برای دانش آموزان، یک گروه هنری نیز به اجرای نمایش بیمه‌ای به صورت شاد و موزیکال پرداختند و در پایان مراسم ضمن پذیرایی از مهمانان و دانش آموزان، پک آموزشی از جمله کتاب و لوح فشرده پویانمایی بیمه‌ای به دانش آموزان اهداء شد. در این برنامه همچنین با اجرای مسابقه و طرح سوال بیمه ای، به قید قرعه به تعدادی از دانش آموزان نیز جوایزی اعطاء گردید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: