کد خبر: ۳۸۸۰۴۹
۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۰
0
شماری از بازیگران بازار باور دارند که نوسان گیران به دنبال سودگیری در سقف قیمتی هستند. این دسته باور دارند سکه با نزدیک شدن به سطح ۱۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی، با افزایش فروش‌ها مواجه خواهد شد.

پیش بینی قیمت سکه امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۱

در ۲ روز ابتدایی هفته، سکه رفتار افزایشی داشت و به آرامی خود را از محدوده ۱۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان دور کرد. برخی تحلیل گران فنی باور دارند که با دور شدن سکه از محدوده یاد شده، فلز گران بهای داخلی آماده شکست سقف تاریخی ۱۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می‌شود.

سکه در صورتی که از سطح ۱۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عبور کند، ممکن است با ورود سطح جدیدی از خریداران رو به رو شود. بخشی از فعالان عنوان می‌کنند که سطح عرضه فیزیکی در بازار فلز گران بهای داخلی بالا نیست و همین موضوع شده است که قیمت سکه در مسیر افزایشی قرار بگیرد. با این حال، شماری از بازیگران بازار باور دارند که نوسان گیران به دنبال سودگیری در سقف قیمتی هستند. این دسته باور دارند سکه با نزدیک شدن به سطح ۱۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی، با افزایش فروش‌ها مواجه خواهد شد.

بخشی از فعالان نیز باور دارند که در صورت عدم رشد قیمت دلار، سکه نیز به رشد قیمت ادامه نخواهد داد و به ابتدای مرز ۱۶ میلیون تومانی عقبگرد خواهد کرد. دلار در روز‌های اخیر نتوانسته است تثبیت شود و همین موضوع موجب شده است که حباب سکه به بالای محدوده ۱۲ درصدی برسد.

برچسب ها: سکه ، دلار ، قیمت ، نوسان ، رشد قیمت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: