February 2024 22 / پنجشنبه ۰۳ اسفند ۱۴۰۲
کد خبر: ۳۸۸۰۶۴
۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۰
0
آیین تجلیل و تقدیر از برگزیدگان برتر آموزشی دستگاه‌های اجرایی، دانشگاه‌ها، مراکز آموزشی دولتی و خصوصی استان با حضور شرکت فولاد خوزستان برگزار شد.

از دانشگاه علمی و کاربردی شرکت فولاد خوزستان به عنوان دانشگاه برتر استان تقدیر شدبه گزارش خبرنگار روابط عمومی، در آیین یاد شده که با حضور مدیر مرکز آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده نگری استان، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان، معاون توسعه مدیریت استاندار، مدیرعامل سازمان آب و برق استان، سید سمیع موسوی مدیر آموزش و توسعه منابع انسانی شرکت فولاد خوزستان و جمعی از مدیران و مسولان استانی انجام شد، از حمید تمیمی رئیس مرکز آموزش علمی و کاربردی فولاد خوزستان با اهدای لوح، تقدیر شد.
 
قاسم صنگوری سواری مدیر مرکز آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده نگری استان خوزستان گفت: در ارزیابی‌های انجام شده برای مراکز آموزشی، در بخش‌های دولتی و خصوصی، مراکز آموزش عالی، آموزش و پرورش و مراکز سازمان‌ها و ارگان‌ها مورد بررسی قرار گرفتند.
 
وی با تشکر از ستاد استانی در اجرای چنین همایشی گفت: در این دوره از ۲۷ مرکز آموزشی برتر تقدیر می‌شود. تلاش شده است که با برنامه‌های گوناگون، طرحی مدون ارائه دهیم.
 
مهرداد نیکو رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان گفت: آموزش با تاریخ استان خوزستان عجین است.
 
وی افزود: سازمان مدیریت متولی کارکنان آموزش می‌باشد و دغدغه‌ای که وجود دارد، نبود الگوی آموزشی مناسب می‌باشد. برای سال‌های آتی، برای چگونگی اثربخشی آموزش باید قادر به اندازه‌گیری باشیم. نکته دیگر، زنجیره ارزش آموزش می‌باشد. فرآیند آموزش از درون خانه آغاز شده و پس از دریافت مدرک آموزش پایان نمی‌یابد. با تدوین یک دستورالعمل در سال‌های آتی به صورت مشخص و تخصصی، انتخاب آموزشگاه برتر مشخص می‌شود. آموزش و پژوهش دو بال توسعه کشور می‌باشد.
 
سید احمد موالی زاده معاون توسعه مدیریت استانداری خوزستان گفت: موضوع آموزش یکی از دغدغه‌های اصلی مغفول مانده است. استان خوزستان به لحاظ تولید ناخالص ملی در کشور، استان دوم است.
 
وی گفت: بسیاری از استان‌هایی که نسبت به استان خوزستان در صنعت و درآمد ضعیف‌تر هستند، در مقام رتبه بندی آموزشی، در جایگاه بهتری قرار دارند. در استان خوزستان کارگروهی به نام آپفن وجود دارد که باید به صورت عملیاتی تقویت شود.
 
وی افزود: در بررسی‌های به‌عمل آمده، کارگروه یاد شده، در قالب یک فرایند به چالش‌های آموزشی استان می‌پردازد.

 
موالی زاده در پایان گفت: شان آموزشی استان خوزستان بسیار از جایگاه کنونی آن بالاتر است. تلاش خواهیم نمود تا سطح آموزشی استان ارتقا یابد.
 
گفتنی است، مراسم یاد شده ۲۵ آبان ماه ۱۴۰۱ در سالن اجتماعات سازمان برق استان خوزستان برگزار و با اهدای لوح تقدیر و تندیس از مراکز آموزشی و سازمان‌های برتر تقدیر شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نیازمندیها