در بازدید مسوولین شهرستان بردسیر از طرح های توسعه ای این شهرستان مطرح شد؛
کد خبر: ۳۸۸۰۶۷
۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۱
0
در بازدید مسوولین شهرستان بردسیر از طرح های توسعه ای این شهرستان مسئله عزم گهرزمین در اشتغالزایی پایدار ستودنی است، مطرح شد.

عزم گهرزمین در اشتغالزایی پایدار ستودنی است

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سنگ آهن گهرزمین در هفته جاری مسوولین شهرستان بردسیر از جمله امام جمعه، فرماندار، فرمانده انتظامی و تنی چند از مسوولان این شهرستان از محل اجرای پروژه‌های گهرزمین بازدید کردند.
محمد گلبن در ابتدای این بازدید از روند و مراحل اجرای طرح‌های توسعه گهرزمین از جمله: تولید آهن اسفنجی، ذوب، نورد و سایر زیرساخت‌های لازم (تامین برق، آب، گاز و ...) در بردسیر ارائه نمود.
در ادامه، امام جمعه بردسیر ضمن تقدیر از اقدامات گهرزمین عنوان کرد: خوشبختانه اکثر شاغلین این پروژه‌ها از بومیان شهرستان خواهند بود که این مهم بسی جای خورسندی دارد. درواقع عزم گهرزمین در اشتغالزایی پایدار ستودنی است.
وی در ادامه بر لزوم همکاری هرچه بیشتر مسوولین شهرستان در راستای تحقق و به ثمر نشستن این پروژه‌ها تاکید نمود.
فرماندار بردسیر نیز ضمن تشکر از مدیرعامل و هیات مدیره گهرزمین و همچنین تیم اجرایی این پروژه ها، عنوان کرد: خوشبختانه با اجرای این طرح ها، شاهد اشتغالزایی وسیعی در سطح منطقه هستیم که در حدود ۵۰۰۰ نفر به طور مستقیم و ۱۸ هزار نفر به طور غیر مستقیم مشغول به کار خواهند شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: