کد خبر: ۳۸۸۰۷۷
۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۰
0
بخش خصوصی معتقد است که موضوعات مربوط به صادرات باید در سازمان توسعه تجارت مورد تصمیم‌گیری قرار گیرد، نه بانک مرکزی.

کمیته اقدام ارزی به بانک مرکزی می‌رود؟

رئیس اتاق ایران از ارسال نامه‌ای از طرف روسای اتاق‌های سه‌گانه بازرگانی، اصناف و تعاون به رئیس‌جمهوری، مبنی بر مخالفت با انتقال کمیته اقدام ارزی به بانک مرکزی خبر داد.

غلامحسین شافعی با اشاره به تصویب هیات دولت درباره انتقال کمیته اقدام ارزی از سازمان توسعه تجارت به بانک مرکزی از ارسال نامه‌ای به رئیس‌جمهور خبر داد.

رئیس اتاق ایران در نشست اخیر شورای روسای اتاق‌های استانی با تاکید بر اینکه موضوعات مربوط به صادرات باید در سازمان توسعه تجارت مورد تصمیم‌گیری قرار گیرد و بانک مرکزی نیز ابزار لازم برای مدیریت ارز را در اختیار دارد، گفت: زمانی که موضوع انتقال کمیته اقدام ارزی از سازمان توسعه تجارت به بانک مرکزی عنوان شد، اتاق ایران مخالفت خود را اعلام کرد با این وجود نامه‌ای هم با امضای روسای هر سه اتاق بازرگانی، اصناف و تعاون تهیه کردیم و مخالفت خود را با این موضوع به اطلاع رئیس‌جمهور رساندیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: