کد خبر: ۳۸۸۰۹۷
۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۳
0
مدیرعامل بانک دی در بازدید از اداره آموزش با تأکید بر این که آموزش باعث تغییر نگرش‌ها به فعالیت‌های جاری و تلاش مضاعف برای بهبود فرایندها می‌شود، گفت: همه کارکنان باید با فراگیری آموزش‌های به روز، سهم خود را در پیشبرد اهداف بانک به بهترین نحو ایفا کنند، چرا که آموزش کارکنان، ادامه مسیر حرفه‌ای بانک را تضمین می کند.

«آموزش مستمر کارکنان»، تضمین کننده مسیر حرفه‌ای بانک دی

روابط‌عمومی بانک دی، علیرضا قیطاسی در دیدار با روسا و معاونان شعب شرکت‌کننده در دوره ارزیابی املاک و ساختمان با بیان این که بانک دی ظرفیت‌های بسیار خوبی برای افزایش سهم خود در نظام بانکی دارد، اظهار کرد: توجه ویژه به آموزش، اصول نوین بازاریابی، ارائه تجربیات شعب موفق در جمع کارکنان و نیز تمرکز بر رفع نیاز‌های مشتریان از جمله راهکار‌های برجسته کردن نقش بانک دی در بازار پولی کشور است.

وی همچنین با بیان این که مشتری مداری از اصول قطعی رفتاری کارکنان بانک دی است، اظهار کرد: کارکنان شعب باید در هر زمان به دنبال راهکار‌های عملی برای «پرستاری از مشتری» باشند، چرا که حفظ مشتریان قدیمی و فعال در کنار جذب مشتریان جدید در کنار همدیگر اهمیت بالایی دارد.

مدیرعامل بانک دی گسترش دامنه دوره‌های آموزشی به همه بخش‌های صف و ستاد را خواستار شد و اظهار کرد: جذب منابع، پیدا کردن بازار‌های جدید و ارائه خدمات نوین به مشتریان، در گروی آموزش کارکنان است و بانک دی در این زمینه، پیشرو است.

مدیرعامل بانک دی همچنین با بررسی عملکرد روسا و معاونین شعب در دوره آموزشی، از عملکرد ویژه شعب بندرعباس و بابل که موفقیت چشمگیری در جذب منابع داشته اند، قدردانی کرد و خواستار فعالیت بیشتر شعب بانک دی در این زمینه شد.

در این جلسه، فرید محمود نوه سی رئیس اداره آموزش نیز با ارائه گزارشی از عملکرد این اداره، اعلام کرد که طی یک سال گذشته، تعداد دوره‌های آموزشی برگزار شده توسط این اداره نسبت به مدت مشابه سال گذشته دو برابر شده است.

روسا و معاونان شعب حاضر در این جلسه نیز در حضور مدیرعامل، مسائلی از جمله لزوم توزیع مناسب ابزار‌های بانکداری الکترونیک، توزیع کارانه متناسب با کارکرد کارکنان، کم شدن فاصله شعب و ستاد، پیگیری مستمر امور مطرح شده توسط کارکنان صف در ستاد و فراهم شدن زمینه‌های استفاده از روش‌های نوین بازاریابی را مطرح کردند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: