با صدور حکمی از سوی مهدی کشاورز صورت گرفت
کد خبر: ۳۸۸۲۱۰
۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۱
0
مهدی کشاورز با صدور حکمی و با هدف افزایش توانمندی روابط عمومی کیش، امیر ترکاشوند را به عنوان سرپرست روابط عمومی منطقه آزاد کیش برگزید.

بار سنگین روابط عمومی کیش بر دوش امیر ترکاشوند

از آنجا که روابط عمومی نقش کلیدی و گسترده‌ای در هر دستگاهی دارد، مدیران ارشد در انتصاب روابط عمومی‌ها با دقت و آینده نگری بیشتری ورود می‌کنند. بی شک یک مدیر روابط عمومی باید در تصمیم گیری‌های مدیریتی و استراتژیک یک سازمان نقش قابل توجهی ایفا کند. بنابر این نقش روابط عمومی بعنوان ابزار مدیریتی برای فعالیت‌های حرفه ای، علمی و الکترونیکی، از مشخصه‌های روابط عمومی در عصر ارتباطات است.

بار سنگین روابط عمومی کیش بر دوش امیر ترکاشوند
با توجه به جایگاه مدیریت روابط عمومی و اهمیتی که در ارتقای سازمانی دارد، مهدی کشاورز رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، امیر ترکاشوند را به عنوان سرپرست جدید روابط عمومی منطقه آزاد کیش برگزید.


در حکم کشاور به ترکاشوند، توقعات بسیاری در زمینه‌های گوناگون مطرح شده که بیانگر توانمندی‌های ترکاشوند و انتخابی دقیق برای بخش حساس روابط عمومی منطقه آزاد کیش است.
بدینوسیله گروه رسانه‌های تحلیلی خبری پول نیوز این انتصاب شایسته را به جناب آقای امیر ترکاشوند تبریک و تهنیت می‌گوید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: