April 2024 25 / پنجشنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
کد خبر: ۳۸۸۶۵۷
۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۰
0
مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران با اعضای شورای مرکزی نیروی بسیج این شرکت دیدار و گفتگو کرد.

خودروسازان موافق قیمت‌گذاری دستوری هستند؟

مدیر عامل شرکت ملی مس در دیدار با اعضای شورای مرکزی بسیج، ضمن تبریک هفته بسیج، با بیان اینکه اقدامات در این حوزه بسیار عالی بوده است، گفت: باید برای ایجاد انگیزه و عضویت فعالانه و گسترش فرهنگ اصیل بسیج در شرکت برنامه ریزی و اقدامات صحیحی داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت مس با تاکید بر ضرورت گسترش تفکر بسیج بیان کرد: تفکر بسیج باید در همه بخش‌های شرکت جاری و ساری گردد.


دکتر رستمی خطاب به بسیجیان گفت: عملکرد بسیجی باید بیش از گذشته پرفایده، اثرگذار و کم هزینه باشد. بصیرت شما می‌تواند مسیر موفقیت را هموار سازد.


وی با اشاره به شرایط کنونی جامعه و جنگ دشمنان در فضای رسانه‌ای و دیجیتال گفت: باید از ظرفیت‌های بسیج در تولید محتوا و جنگ نرم علیه دشمنان که عزت کشور را هدف قرار داده اند، استفاده کنیم و از رهنمود‌های رهبری و راهکار‌های مقابله با آن بهره گیریم.


دکتر رستمی گفت: ما در جنگ نابرابری قرار داریم؛ لذا باید برای پیروزی و شکست دشمن از تمام ظرفیت‌های بسیج و تولید محتوا برای بازنمایی دستاورد‌های انقلاب استفاده کرد.


در ادامه این نشست که به مناسبت هفته بسیج انجام شد، عباس صفری فرمانده بسیج شرکت ملی مس گزارشی را در زمینه اقدامات و برنامه‌های انجام شده، ارائه کرد.


افزایش اعضای فعال بسیچ طی چند ماه گذشته، اجرای برنامه‌های فرهنگی، برگزاری مسابقات ورزشی و کتابخوانی، برگزاری اردو‌های جهادی درمانی و برپایی ایستگاه صلواتی از جمله محور‌های این گزارش بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: