April 2024 25 / پنجشنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
کد خبر: ۳۸۹۶۰۱
۲۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۰
0
وزیر اقتصاد از کمک ها و پرداخت تسهیلات برای ساخت و نصب تجهیزات (ایکس ری) در گمرکات ماهیرود خراسان جنوبی از بانک ملی ایران تقدیر و تشکر کرد.

تقدیر وزیر اقتصاد از حمایت های بانک ملی ایران در راستای نصب تجهیزات در گمرک ماهیرود

به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، محمد نجف زاده معاون امور شعب و بازاریابی منطقه دو کشور در سفر به استان خراسان جنوبی در جلسه نشست طلایه داران پیشرفت ایران ویژه فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه اقتصادی خراسان جنوبی که رئیس جمهور و جمعی از وزرا و سرمایه گذاران در منطقه ویژه اقتصادی استان در این جلسه حضور داشتند، شرکت کرد. وزیر اقتصاد در این مراسم اظهار داشت: تلاش‌های خوب، مخلصانه، جدی و با پشتکار مدیران استان مشهود است. وی بیان داشت: عملکرد‌ها نشان می‌دهد تیم اقتصادی خراسان جنوبی همه تلاش خود را به کار گرفته اند تا شاخص‌های عملکردی استان رشد یابد. خاندوزی تصریح کرد: عملکرد سال ۱۴۰۱ سرلوحه ارزیابی وزارت اقتصاد است تا بدانیم به لحاظ مدیریتی کدام یک از استان‌ها بهتر عمل می‌کنند. وی خطاب به مدیران دستگاه‌های تابعه وزارت اقتصاد گفت: درجایی که نیاز به مذاکره در راس دستگاه‌ها یا وزارتخانه‌ها است موارد را درجلسات شورای هماهنگی مدیران تابعه مطرح و مشکلات را به شکل ویژه‌ای به ما انتقال دهید. گفتنی است، نجف زاده همزمان با دومین دور سفر رئیس جمهور به استان خراسان جنوبی در سفر به این استان از محل برپایی میز خدمت در واحد‌های بانک ملی ایران در استان بازدید کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: