April 2024 25 / پنجشنبه ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
کد خبر: ۳۸۹۷۷۴
۳۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۸
0
بانک ملی ایران در دوازده ماه منتهی به مهر ماه سال جاری با اجرای قانون تسهیل بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور، ۶۱۹ پرونده از مجموع دو هزار و ۵۷۵ درخواست ارائه شده از سوی متقاضیان را تسویه و دو هزار و ۱۰۶ میلیارد ریال از مطالبات معوق را وصول کرده است.

افزایش روند وصول مطالبات بانک ملی ایران در دوازده ماه منتهی به مهر

روابط عمومی بانک ملی ایران، همچنین از تعداد ۱۲۹ درخواست ارائه شده برای تعیین تکلیف بدهی ارزی مشتریان از محل حساب ذخیره ارزی،۱۵ مورد تسویه و ۵۶ مورد نسبت به امضای قرارداد و واریز اقساط مبادرت شده است که از این راه بیش از هشت هزار و ۵۲ میلیارد ریال وصول شده است.


همچنین با اجرای ضوابط سیاستی، اتخاذ تمهیدات و سیاست‌های تشویقی متناسب از فروردین تا پایان مهرماه سال جاری بیش از ۱۰۷ هزار و ۶۲۷ میلیارد ریال از مطالبات غیر جاری وصول شده است. با اجرای وحدت رویه ۷۹۴ دیوان عالی کشور نیز حدود ۴ هزار میلیارد ریال از بدهی مشتریان تعدیل شده است. گفتنی است با اجرای قانون بودجه سال ۱۴۰۰ درباره تسویه مطالبات بانک‌ها از محل اسناد تسویه خزانه نوع دوم، حدود شش هزار میلیارد ریال از بدهی بانک ملی ایران تسویه شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: