کد خبر: ۳۸۹۹۱۱
۰۳ دی ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۰
0
خبرنگار شبکه آمریکایی از نمایندگان این کشور خواست توضیح دهند که چرا در نشست کنگره، برای رئیس‌جمهور اوکراین کف نزدند و عده‌ای هم از آنها شرکت نکرده است.

بازخواست نمایندگان کنگره آمریکا بابت کف‌نزدن برای زلنسکی!

هم‌زمان با سفر «ولودیمیر زلنسکی»، رئیس‌جمهور اوکراین به واشنگتن، «مایکل بسچلوس»، خبرنگار شبکه «ان‌بی‌سی‌نیوز» از نوع رفتار نمایندگان کنگره با زلنسکی انتقاد کرد و از آن‌ها خواست دلیل این نوع رفتار خود را توضیح دهند.

وی با انتشار پیامی در توئیتر نوشت: نمایندگانی که در نشست کنگره (و سخنرانی زلنسکی) برای زلنسکی کف نزدند باید توضیح دهند که دقیقاً چرا (کف نزدند).

بازخواست نمایندگان کنگره آمریکا بابت  کف‌نزدن برای زلنسکی!

مایکل بسچلوس در توییت دیگری افزود: چند نفر از اعضای کنگره به علت اینکه از زلنسکی و اوکراین دفاع نمی‌کنند، در نشست امشب حاضر نشدند؟ خیلی مهم است که این مسئله و چرایی آن را بدانیم.

بازخواست نمایندگان کنگره آمریکا بابت  کف‌نزدن برای زلنسکی!

 

ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین برای حمایت بیشتر آمریکا از اوکراین، دیدار با مقامات ارشد آمریکا، و سخنرانی در نشست کنگره روز چهارشنبه راهی واشنگتن شد. زلنسکی روز چهارشنبه با حضور در کنگره آمریکا، به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت که ده‌ها میلیارد دلار کمکی که برای کمک به این کشور برای مقابله با تهاجم روسیه تصویب شده، کمک خیریه نیست، بلکه سرمایه گذاری در امنیت جهانی است.

رئیس‌جمهور اوکراین در بخشی از سخنرانی خود در کنگره آمریکا خطاب به قانونگذاران در مجلس نمایندگان و سنا گفت که امیدوار است آنها به حمایت از اوکراین بر اساس حمایت دو حزبی ادامه دهند. وی همچنین افزود: «پول کمک شما صدقه نیست.» این یک سرمایه گذاری در امنیت جهانی و دموکراسی است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: