کد خبر: ۳۹۰۰۱۱
۰۵ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۲
0
تفاهم‌نامه همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ستاد کل نیروهای مسلح با هدف هدایت، حمایت و نظارت بر شرکت‌های تعاونی مسکن متولی ساخت مسکن کارکنان نیروهای مسلح در محل معاونت امور تعاون امضا شد.

امضای تفاهم‌نامه در وزارت تعاون برای توسعه مسکن نیروهای مسلح

به گزارش مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «مهدی مسکنی» معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آئین امضای این تفاهم‌نامه با اشاره به کارکرد مهم تعاونی‌ها در توسعه مسکن در ایران، گفت: با هدف هم‌افزایی و بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود، اساسنامه تدوین‌شده در این زمینه به ادارات‌کل استان‌ها ابلاغ می‌شود.

وی با تأکید بر اهمیت آگاه‌سازی و آموزش مدیران و مجریان توسعه مسکن نیرو‌های مسلح در استان‌ها، افزود: تسهیل در تصویب درخواست یگان‌های نیرو‌های مسلح و صدور مجور تشکیل تعاونی مسکن کارکنان حداکثر ۱۵ روز پس از ارائه درخواست به ادارات‌کل استانی نیز از مهم‌ترین محور‌های این تفاهم‌نامه است.

مسکنی گفت: حمایت از شرکت‌های تعاونی مسکن تشکیل شده و نظارت بر عملکرد آنان نیز در دستور کار خواهد بود.

«سیدمجید ابن‌الرضا» فرمانده قرارگاه مسکن نیرو‌های مسلح نیز در این نشست با تقدیر از پیشگامی وزارت تعاون برای ساماندهی و توسعه مسکن نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران، گفت: همسو با دیدگاه فرمانده معظم کل قوا، نگاه ویژه‌ای در سطح ستاد کل نیرو‌های مسلح به تعاونی‌ها وجود دارد.

وی افزود: در ساخت مسکن برای نیرو‌های مسلح ضمن بهره‌مندی از هدایتگری‌های وزارت کار برای تشکیل تعاونی‌ها از ظرفیت‌های وزارت راه و شهرسازی نیز بهره‌مند می‌شویم.

فرمانده قرارگاه مسکن ستاد کل نیرو‌های مسلح با اشاره به اهمیت نظارت بر عملکرد شرکت‌های تعاونی مسکن از جمله تطبیق اساسنامه با اصلاحات قانون بخش تعاونی، اظهار کرد: برگزاری مجامع، کنترل صورت‌های مالی و ارائه گزارش‌ها بر اساس موارد مدنظر معاونت امور تعاون را بر اساس این تفاهم‌نامه دنبال می‌کنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: