کد خبر: ۳۹۰۱۹۴
۰۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۶
0
وریفای بایننس در سال 2023 چگونه انجام می‌شود؟ با ما همراه باشید تا شما را در زمینه احراز هویت بایننس راهنمایی کنیم.

چگونه در سال 2023 وریفای بایننس انجام دهیم؟

وریفای بایننس با مدارک ایرانی، غیرممکن است. ایران، جزو کشورهای تحریمی‌بایننس است و از این جهت شما نیاز به یک شخص ثالت در یک کشور معتبر اروپایی یا آمریکایی هستید تا بتوانید از پلتفرم بایننس استفاده کنید. اما نگران نباشید، در ادامه برای شما راه حلی ارائه خواهیم داد که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا در پلتفرم بایننس فعالیت کنید.

بایننس یک صرافی ارز دیجیتال محبوب است که به دلیل حجم معاملات بالا، کارمزدهای پایین و طیف گسترده ای از ارزهای دیجیتال موجود شناخته شده است. دلایل متعددی وجود دارد که چرا شما باید از بایننس استفاده کنید که در ادامه به آن می‌پردازیم. بایننس معاملات را برای طیف گسترده ای از ارزهای رمزپایه ارائه می‌دهد، از جمله گزینه‌های شناخته شده ای مانند بیت کوین و اتریوم و همچنین آلت کوین‌های کمتر شناخته شده. این به معامله گران اجازه می‌دهد تا به راحتی پرتفوی خود را متنوع کنند و فرصت‌های سرمایه گذاری جدیدی پیدا کنند.

بایننس به طور مداوم حجم معاملات بالایی دارد که می‌تواند برای معامله گران مفید باشد. به این معنی است که همیشه نقدینگی در بازار وجود دارد. این امر می‌تواند خرید و فروش ارزهای دیجیتال را بدون تجربه افزایش قیمت یا تاخیر آسان‌تر کند. بایننس کارمزدهای نسبتا کمی‌برای معاملات دریافت می‌کند، که می‌تواند به ویژه برای معامله گران فعالی که معاملات زیادی را در مدت زمان کوتاهی انجام می‌دهند جذاب باشد. این صرافی همچنین به کاربرانی که سکه اصلی بایننس را دارند، تخفیف‌هایی ارائه می‌دهد که می‌تواند هزینه‌های معاملاتی را بیشتر کاهش دهد.

چگونه می‌توان وریفای بایننس انجام داد؟ در ادامه این مبحث را به طور کامل برای شما شرح خواهیم داد.

معرفی صرافی بایننس

ویژگی‌های معاملاتی پیشرفته با انجام وریفای بایننس

وریفای بایننس ویژگی‌های معاملاتی پیشرفته‌ای مانند معاملات فیوچرز و معاملات آتی را ارائه می‌دهد که می‌تواند برای معامله‌گران با تجربه که به دنبال استفاده از استراتژی‌های پیچیده‌تر هستند، جذاب باشد. بایننس در زمینه امنیت سابقه قوی دارد و هیچ هک بزرگی را تجربه نکرده است. این صرافی همچنین ویژگی‌های امنیتی مختلفی مانند احراز هویت دو مرحله‌ای و امکان تنظیم لیست سفید برای برداشت‌ها را برای کمک به محافظت از دارایی‌های کاربران ارائه می‌دهد.

بایننس یک پلتفرم کاربرپسند دارد که به راحتی می‌توان از آن استفاده کرد. به طور کلی، بایننس به دلیل انتخاب زیاد ارزهای دیجیتال، حجم معاملات بالا، کارمزدهای پایین، ویژگی‌های پیشرفته معاملاتی، امنیت و پلتفرم کاربرپسند، یک انتخاب محبوب برای معامله‌گران است. با این حال، مهم است که در نظر داشته باشید که معاملات ارزهای دیجیتال دارای ریسک‌های ذاتی است و مهم است که قبل از انجام هر معامله، ریسک‌ها و پاداش‌های احتمالی را به دقت ارزیابی کنید.

احراز هویت به چه صورت انجام می‌شود؟

چگونه در سال 2023 وریفای بایننس انجام دهیم؟ چرا بایننس برای ما ایرانی‌ها بسیار اهمیت دارد؟ در ادامه، نحوه وریفای شدن را به شما توضیح خواهیم داد. تا قبل از سال 2020، شما می‌توانستید به صورت آزاد در بایننس ثبت نام و فعالیت کنید و با محدودیت روزانه مواجه بودید. یعنی اینکه بیشتر از 2 بیت کوین نمی‌توانستید در روز واریز / برداشت کنید. پس از سال 2020، این مقدار به 0.06 بیت کوین رسید.

در سال 2021، بایننس اعلام کرد که کاربران از کشورهای غیرمجاز، به هیچ وجه در صرافی بایننس ثبت نام نکنند. پیش از این، اگر تیم وریفای بایننس متوجه می‌شد که شخص از ایران است، حساب کاربری آن شخص را مسدود می‌کرد و اجازه می‌داد تا شخص، دارایی را از حساب خود برداشت کند. اما پس از سخت گیری‌های دولت آمریکا، بایننس اعلام کرد، در صورتی که حساب کاربری شما مسدود شد، دیگر قادر به دستیابی به دارایی‌های خود نیستید. پس از گذشت مدت زمانی کوتاه، بایننس اعلام کرد که کاربران جدید در پلتفرم بایننس، نیاز به احراز هویت بایننس دارند. از این جهت، تمامی‌کاربران مستلزم به وریفای شدن هستند.

احراز هویت بایننس

برای وریفای بایننس شما باید در سایت بایننس ثبت نام و مدارک خواسته شده را ارسال کنید. اما از آنجایی که شما ایرانی هستید، بایننس مدارک شما را قبول نمی‌کند و حساب شما را مسدود خواهد کرد. بنابراین مسئله چیست؟ شما می‌توانید از خدمات ایران وریفای استفاده کنید.

ایران وریفای، نام یک مجموعه خوش نام ایرانی است که توانسته است تا در کمترین زمان ممکن، بیشترین محبوبیت را به دست آورد. شرکت ایران وریفای، مدارک معتبر خارجی اختصاصی را در اختیار شما قرار خواهد داد تا بتوانید در پلتفرم بایننس ثبت نام و احراز هویت را تکمیل کنید.

آیا وریفای بایننس اجباری است؟

بله، بایننس برای استفاده از برخی ویژگی‌های پلتفرم، از کاربران می‌خواهد تا پروسه وریفای بایننس را کامل کنند. الزامات خاص تایید و ویژگی‌هایی که برای کاربران وریفای و وریفای نشده در دسترس است، ممکن است بسته به رگوله ای که در آن قرار دارید و سطح وریفای که تکمیل می‌کنید، متفاوت باشد.

به طور کلی، بایننس از کاربران می‌خواهد که برخی از اطلاعات شخصی و اسناد هویتی را برای وریفای بایننس خود ارائه دهند. این ممکن است شامل ارائه یک شناسه دولتی، مدرک نشانی، و یک عکس سلفی با شناسه شما باشد. اسناد دقیق مورد نیاز ممکن است بسته به موقعیت مکانی شما متفاوت باشد.

وریفای بایننس برای فعال کردن محدودیت‌های برداشت بالاتر و دسترسی به ویژگی‌های خاصی مانند معاملات فیوچرز و معاملات آتی مورد نیاز است. بدون وریفای بایننس، کاربران ممکن است در مقدار ارز دیجیتالی که می‌توانند از پلتفرم برداشت کنند محدود شده و ممکن است به برخی از ویژگی‌های تجاری پیشرفته دسترسی نداشته باشند. علاوه بر فرآیند وریفای بایننس، اقدامات امنیتی مختلفی را نیز برای کمک به محافظت از دارایی‌های کاربران در نظر گرفته است. این اقدامات ممکن است شامل احراز هویت دو مرحله‌ای، امکان تنظیم لیست سفید برای برداشت‌ها و ممیزی‌های امنیتی منظم باشد.

توجه به این نکته مهم است که اگرچه وریفای بایننس برای استفاده از ویژگی‌های خاص این صرافی لازم است و می‌تواند به محافظت از دارایی‌های کاربران کمک کند، اما تضمینی برای ایمنی وجوه شما نیست. معاملات ارزهای دیجیتال دارای ریسک‌های ذاتی است و مهم است که قبل از انجام هر معامله، ریسک‌ها و پاداش‌های احتمالی را به دقت ارزیابی کنید.

با استفاده از خدمات برتر ایران وریفای، قادر خواهید بود تا وریفای بایننس را به راحتی انجام دهید و در بایننس اقدام به ترید کنید.

 بایننس

مزایای وریفای بایننس چیست؟

وریفای بایننس دارای چندین مزیت است که در ادامه به آن می‌پردازیم.

محدودیت‌های برداشت بالاتر: کاربران وریفای نشده ممکن است محدودیت‌های برداشت کمتری در مقایسه با کاربران وریفای بایننس داشته باشند. به طور کلی، احراز هویت بایننس به شما این امکان را می‌دهد که مقادیر بیشتری ارز دیجیتال را از پلتفرم برداشت کنید.

دسترسی به ویژگی‌های معاملاتی پیشرفته: کسانی که اقدام به وریفای بایننس می‌کنند، می‌توانند به ویژگی‌های معاملاتی پیشرفته مانند معاملات فیوچرز و معاملات آتی دسترسی داشته باشند که برای کاربران وریفای نشده در دسترس نیست.

امنیت پیشرفته: تکمیل وریفای بایننس می‌تواند با ارائه مدارک اضافی از هویت شما به افزایش امنیت حساب شما کمک کند. اگر مقدار زیادی ارز رمزنگاری شده در پلتفرم نگهداری می‌کنید، می‌تواند بسیار مهم باشد.

تجربه کاربری بهبود یافته: احراز هویت بایننس به شما امکان دسترسی به ویژگی‌ها و عملکردهای بیشتری را در پلتفرم می‌دهد که می‌تواند تجربه کاربری کلی شما را بهبود بخشد.

نتیجه

بایننس یک صرافی رمزنگاری محبوب است که به دلیل انتخاب گسترده ارزهای رمزنگاری شده موجود، حجم معاملات بالا، کارمزد پایین و ویژگی‌های معاملاتی پیشرفته شناخته شده است. همچنین در زمینه امنیت دارای سابقه قوی است و ویژگی‌های امنیتی مختلفی را برای کمک به محافظت از دارایی‌های کاربران ارائه می‌دهد.

برای استفاده از برخی ویژگی‌های پلتفرم بایننس، وریفای بایننس لازم است و می‌تواند مزایای مختلفی مانند محدودیت‌های برداشت بالاتر، دسترسی به ویژگی‌های معاملاتی پیشرفته، امنیت افزایش یافته و تجربه کاربری بهبودیافته را ارائه دهد.

لازم به ذکر است که مجموعه ایران وریفای، تمام مسائل امنیتی استفاده از اکانت بایننس را به شما آموزش خواهد داد. از اینکه چگونه وارد صرافی بایننس شوید و همچنین چطور احراز هویت را انجام دهید تا نحوه ترید در بایننس و تنظیم IP، همگی را پوشش خواهد داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر، به سایت ایران وریفای | مرجع رسمی وریفای بایننس در ایران مراجعه کنید.

وریفای بایننس

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: