April 2024 23 / سه‌شنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
کد خبر: ۳۹۰۸۲۰
۲۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰
0
مدیرعامل بیمه میهن و هیئت همراه با هدف دیدار و گفتگو با کارکنان و نمایندگان شعبه قزوین صبح امروز از این شعبه بازدید کردند.

بازدید مدیرعامل بیمه میهن از شعبه قزوین

سیدهادی شیخ الاسلامی ضمن دیدار و گفتگو با کارکنان و نمایندگان این شعبه، روند فعالیت‌ها و عملکرد شعبه را بررسی و از تلاش‌های همکاران قدردانی کرد. مدیرعامل بیمه میهن سیاست‌ها و برنامه‌های پیش روی این شرکت را تشریح کرد و گفت ما در قبال حقوق و مطالبات بحق سهامداران و ذی نفعان شرکت مسئولیت و تعهد داریم و لازم است با عملکرد مثبت و مطلوب و تولید ارزش افزوده رضایت ایشان را جلب و خواسته‌ها و انتظارات آنان را برآورده سازیم.

شیخ الاسلامی با اشاره به بودجه‌ای که در ابتدای هر سال به شعب ابلاغ می‌شود؛ گفت: رؤسا و سرپرستان شعب نباید اولویت کاری خود را صرفاً به فروش ثالث و درمان معطوف نمایند بلکه باید با اصلاح ترکیب پرتفوی، ساز و کار جدیدی برای فروش تعریف کنند و برای شرکت سودآور باشند.

مدیرعامل بیمه میهن در پایان با اشاره به موقعیت راهبردی استان قزوین به عنوان قطب صنعتی کشور با دارا بودن شهرک‌های صنعتی؛ گفت این منطقه نقش پُررنگی در اقتصاد کشور دارد و از همکاران خواست ظرفیت‌های بیمه‌ای این منطقه را بخوبی شناسایی و با بازاریابی هوشمندانه و ارتباط تنگاتنگ با فعالان اقتصادی، صاحبان مشاغل و کسب و کار‌های مختلف، آنان را به اخذ پوشش‌های بیمه‌ای ترغیب و نیاز‌های بیمه‌ای آنان را تأمین نمایند.

در این جلسه که ۷.۳۰ امروز در شعبه قزوین برگزار شد، احد چگینی رئیس شعبه از عملکرد و فعالیت‌های همکاران و شبکه فروش گزارشی ارائه کرد و کارکنان و نمایندگان هم ضمن معرفی خود به بیان دغدغه‌ها و چالش‌ها پرداختند و مسائل و مشکلات خود را با مدیرعامل در میان گذاشتند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: