کد خبر: ۳۹۲۶۴۷
۲۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۷
0
مولتی بانک امتیاز جست وجوی پویا را به مشتری می دهد. در سرمقاله این شماره از نشریه ارتباط ایران زمین در خصوص مدل جدید و نوپای بانکداری دیجیتال، به نام مولتی بانک با هم گفتگو می کنیم.
مولتی بانک؛ فرزند خلف بانکداری باز/ پنجاه و پنجمین شماره نشریه ارتباط ایران زمین منتشر شد
به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین؛ سید محمد حسین استاد مدیر امور روابط عمومی این بانک در پنجاه و پنجمین شماره از نشریه ارتباط ایران زمین با اشاره به مدل جدید بانکداری دیجیتال گفت: امروزه با وجود چندین حسـاب بانکی، جست و جو برای یک تراکنش خاص می‌تواند بسـیار زمان بر و دشـوار باشـد. روش جدید، جسـت و جوی هوشمند و پویا می‌تواند به کاربران کمک کند تا دقیقاً آنچه را که به دنبال آن هستند با یک کلیک بیابنـد. پرداخت ها، مدیریـت تعـادل و مدیریت ریسـک مؤثر نیز از امتیازهـای دیگـری اسـت که این مـدل از بانکداری در اختیار مشتری قرار داده است.

در بخش تازه‌ها بیشتر با نحوه صدور دسته چک‌های شخصی سازی شده آشنا شوید

کدام روش پرداخت آنلاین امن‌تر است؟ سوالی که در این شماره به آن پاسخ خواهیم داد

مصاحبه با همکاران موفق در شعب کلاهدوز تهران و شهرکرد

گزارش اخبار استان ها، مقاله، پرونده، فناوری، بانک‌های جهانی، دانستنی، ایران شناسی، سلامت، ایران زمین در رسانه ها، از دیگر قسمت‌های جذاب نشریه ارتباط ایران زمین است.

برای دریافت نشریه ارتباط ایران زمین روی فایل کلیک کنید
 
فایلهای پیوست
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: