ابطحی تاثیرات کارگزاری بر بازار را تشریح کرد
کد خبر: ۳۹۳۰۱۶
۰۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۰
0
کارگزاری بانک صادرات ایران به عنوان نهاد مالی بازار سرمایه بانک صادرات سعی کرده نقش پل ارتباطی بین بازار سرمایه و شرکت های فعال در حوزه پتروشیمی را داشته باشد.

«بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت» با مشارکت بانک صادرات ایران +(فیلم)

سید هادی ابطحی مدیرعامل کارگزاری بانک صادرات در گفت و گو با خبرنگار پول نیوز گفت: ما به عنوان نهاد مالی بازار سرمایه بانک صادرات سعی کردیم نقش پل ارتباطی بین بازار سرمایه و شرکت های فعال در حوزه پتروشیمی را داشته باشیم. موضوعات مرتبط در این همایش بیشتر مبحث بورس انرژی  بوده است.

 مدیرعامل کارگزاری بانک صادرات ایران  عنوان کرد: فعالیت ما بعنوان بازریابی برای شرکت هایی همچون متانول و غیره و یا پل ارتباطی برای تامین مالی برخی شرکت‌ها در زمینه انرژی باشیم و در واقع هدف اصلی این نمایشگاه پرداختن و تامین مالی بوده است.

بیشتر بخوانید: رونمایی بانک صادرات ایران از پتروصاد برای تأمین مالی و نقدینگی+(فیلم)

 

وی ادامه داد: دغدغه بیشتر شرکت کنندگان در این نمایشگاه تامین مالی بوده است که بیشتر آنها شرکت های دانش بنیان هستند که ابزارهایی در راستای رفع تحریم ها در حوزه پتروشیمی بوده اند تا این صنایع را همچنان فعال نگه دارند.کارگزاری بانک صادرات بعنوان پل ارتباطی  با هدف تامین مالی شرکت های دانش بنیان در این نمایشگاه حضوری فعال داشت. 

 

ابطحی با اشاره به طرح جامع پتروصاد عنوان کرد که هدف اصلی پتروصاد ایجاد تامین مالی شرکت های پتروشیمی است. طرح جامع «پتروصاد پلاس» بانک صادرات ایران با هدف ارائه خدمات کامل تامین مالی زنجیره تامین به شرکت‌های پتروشیمی و با تمرکز بر توانمندی بانک در ارائه تسهیلات انحصاری فعالان صنعت پتروشیمی است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: