March 2023 27 / دوشنبه ۰۷ فروردين ۱۴۰۲

خرید گلخانه در کانادا

یکی از بهترین روش های مهاجرت به کشور کانادا، ایجاد کسب وکار در این کشور و ثبت شرکت می باشد. شهروندان خارجی که بتوانند ایجاد کسب وکار مناسبی در کانادا داشته باشند و کسب و کار فعالی را ایجاد نمایند، می توانند تحت شرایط خاصی، اقامت بلند مدت کشور کانادا را به دست آورند. خرید گلخانه در کانادا یکی از بهترین روش های ایجاد کسب وکار و خرید تجارت در کانادا می باشد که می توانید از آن به درآمد مناسب و اقامت کشور کانادا به طور همزمان دست پیدا کنید

قبل از خرید گلخانه در کانادا باید به عوامل مختلف و متعددی توجه داشته باشید و فاکتور های متعددی را برای این کار در نظر بگیرید. مساحت گلخانه یکی از مهم ترین آپشن هایی می باشد که در هنگام خرید گلخانه در کشور کانادا باید به آن دقت داشته باشید. در حال حاضر خرید گلخانه های بزرگ تر برای خریداران مقرون به صرفه تر بوده و به دلیل درآمد بالاتر، گسترش دادن آن ها در بلند مدت نیز ساده تر می باشد. از دیگر فاکتور هایی که در هنگام خرید گلخانه در کانادا باید به آن دقت داشته باشید، می توان به زیرساخت های آن اشاره کرد. گلخانه هایی که با زیر ساخت های مناسبی ساخته شده باشند و متریال با کیفیتی درون آن ها به کار رفته باشد، بازدهی بسیار بهتری نسبت به سایر گلخانه های خواهند داشت.

 images_1677417977_63fb5df9011e5.png

مهاجرت از طریق خرید باشگاه ورزشی در کانادا 

در حال حاضر از کشور کانادا به عنوان یکی از پیشرفته ترین کشور های دنیا از نظر سطح رفاه اجتماعی، امکانات رفاهی، درآمد و ... یاد می شود. به همین دلیل افراد بسیار زیادی در سراسر دنیا به دنبال مهاجرت به کشور کانادا و کسب اقامت این کشور می باشد. خرید باشگاه ورزشی در کانادا یکی از روش هایی می باشد که شما می توانید از آن برای مهاجرت استفاده نمایید. این روش جزو برترین روش های مهاجرتی محسوب نمی شود زیرا متقاضیان آن باید شرایط خاص و منحصر به فردی داشته باشند. با این حال افرادی که بتوانند شرایط لازم برای این روش مهاجرتی را تامین کنند، می توانند به راحتی به کانادا مهاجرت نمایند. در ادامه شما را با مدارک مورد نیاز، هزینه خرید باشگاه ورزشی در کانادا و سایر نکات مهم و مرتبط با این موضوع آشنا خواهیم کرد.

معرفی فرانچایز و فواید گرفتن مجوز آن

ابتدا شما را با مفهوم فرانچایز آشنا می کنیم. فرانچایز مجوزی است که از طریق آن می توانید از نام تجاری یک برند جهت تاسیس یک شعبه از آن استفاده کنید. علاوه بر تاسیس یک شعبه از آن برند از طریق مجوزی که گرفته اید می توانید به سرویس دهی و ارائه خدمات به مشتریان بپردازید. خرید فرانچایز کانادا برابر است با خرید یک کسب و کار تاسیس شده در این کشور و از طریق این مجوز با عنوان یک سرمایه گذار می توانید به کشور کانادا مهاجرت کنید.

images_1677418016_63fb5e20c7d77.jpg

مزیت های خرید فرانچایز در کانادا

خرید فرانچایز در کانادا یکی از گران ترین روش های مهاجرت محسوب می شود. اما با توجه به اینکه این روش هزینه های بسیاری دارد، دارای مزیت های فوق العاده ای نیز می باشد. این مزیت ها شامل تبلیغات و آموزش می باشد. یکی از مهم ترین مزیت های این روش سرعت بالای شناخته شدن در بین عموم و سایر برند ها می باشد. با خرید فرانچایز در کانادا از طرف برندی که شرکت آن را تاسیس کرد اید به سرعت معروف می شوید. در روش فرانچایز با توجه به اینکه شرکت تاسیس شده شما زیر شاخه یکی از برند ها می باشد، امکان شکست در این روش بسیار پایین است. از ابتدای تاسیس شرکت خود دارای مشتری های ثابتی می باشید، زیرا برند اصلی شرکت شما شناخته شده است. از دیگر مزیت های خرید فرانچایز در کانادا می توان به میزان سودآوری سریع تر، ریسک کمتر، داشتن کسب و کار مستقل اشاره کرد. یکی از مهم ترین مزایای خرید فرانچایز کانادا، دریافت اقامت این کشور می باشد.

images_1677418098_63fb5e728a65f.jpg

بررسی شرایط ایجاد کسب وکار در کانادا  :

یکی از بهترین روش های موجود برای مهاجرت کارآفرینان داخلی، ایجاد کسب وکار در کشور کانادا می باشد. شما می توانید با ایجاد کسب وکار در کانادا به اقامت این کشور دست پیدا کنید و به همراه خانواده خود به کانادا مهاجرت نمایید. دقت داشته باشید که فرآیند مهاجرت به کانادا از طریق ایجاد کسب وکار نیز پیچیدگی های خود را دارد که در ادامه به شما معرفی می کنیم.

 حداقل مبلغ ایجاد کسب وکار در کانادا 2023

مزایا ایجاد کسب وکار در کانادا 2023 :

-  شرایط مناسب شغلی :

کانادا جزو معدود کشورهای می باشد که در حال حاضر با یک اقتصاد رو به رشد مواجه بوده و از وضع اقتصادی مناسبی برخوردار می باشد. به همین دلیل در حال حاضر فرصت های شغلی مناسبی در کانادا وجود دارد که شهروندان و مهاجران می توانند از آن ها استفاده نمایند. امکانات موجود در کشور کانادا نیز بسیار پیشرفته بوده و برای ایجاد کسب وکار و راه اندازی کسب و کار نیز بسیار ایده آل می باشد.

-  دریافت اقامت دائم :

دریافت اقامت دائم کشور کانادا یکی از بزرگترین مزیت های مهاجرت از طریق این روش مهاجرتی می باشد. شما می توانید با کمک حداقل مبلغ ایجاد کسب وکار در کانادا 2023 به اقامت این کشور دست پیدا کنید. لازم به ذکر است که از طریق شما می توانید به همراه همسر و فرزند خود ( به صورت خانوادگی به کشور کانادا مهاجرت نمایید. دقت داشته باشید که مهاجرت خانوادگی به کانادا از طریق تعداد محدودی از روش های مهاجرتی امکان پذیر بوده و یک امتیاز محسوب می شود.

-  تحصیل رایگان برای فرزندان :

افرادی که با حداقل مبلغ ایجاد کسب وکار در کانادا 2023 موفق می شوند به این کشور مهاجرت کرده و اقامت دائم ان را دریافت کنند، می توانند امکان تحصیل رایگان برای فرزندان زیرا ۱۸ سال خود را نیز فراهم کنند. در قانون مهاجرت کانادا، تحصیل برای فرزندان زیر ۱۸ سال مهاجرانی که از طریق ایجاد کسب وکار به این کشور سفر کرده اند، رایگان می باشد.

-  عدم نیاز به مدرک تحصیلی سطح بالا :

سطح مدرک تحصیلی جزو مواردی می باشد که در اغلب روش های مهاجرتی مورد بررسی قرار می گیرد. همچنین این آپشن جزو مواردی می باشد که در برخی روش های مهاجرتی بسیار حائز اهمیت است. در هنگام مهاجرت به کانادا با کمک حداقل مبلغ ایجاد کسب وکار، شما به مدرک تحصیلی سطح بالا و قابل توجهی نیاز ندارید. این مسئله سبب سهولت بسیار قابل توجه در فرآیند مهاجرت خواهد شد.

حداقل مبلغ ایجاد کسب وکار در کانادا 2023

-  عدم نیاز به مدرک زبان سطح بالا :

متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق ایجاد کسب وکار، علاوه بر مدرک تحصیلی سطح بالا به مدرک زبان با سطح و نمرات بالا نیز نیاز ندارند. متقاضیان این روش مهاجرتی با داشتن مهارتی معمولی در زبان انگلیسی یا فرانسوی می توانند برای مهاجرت از طریق ایجاد کسب وکار اقدام نمایند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: