کد خبر: ۳۹۳۸۲۱
۲۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۵
0
معاون عملیات پلیس راهور تهران گفت: سرعت برخورد وسیله نقلیه با عابر پیاده اگر حدود ۸۰ کیلومتر باشد احتمال فوت عابر پیاده خیلی زیاد است.

همه چیز درباره دوربین‌های ثبت جریمه

سرهنگ محمد رازقی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان اظهار کرد: از آنجایی که سرعت غیر مجاز خط قرمز پلیس راهور است و تاثیر زیادی در بروز تصادفات دارد به هر شکلی که هست می‌بایست این سرعت‌ها کنترل و مدیریت شود و به حداقل ممکن برسد.

وی افزود: در برخی از معابر با نصب سرعت گیر‌ها و سرعت گاه‌ها و به صورت چشمک درآوردن چراغ برخی تقاطع‌ها سعی در به حداقل رسانیدن سرعت‌ها در این معابر داریم.

سرهنگ رازقی بیان کرد: کار اصلی ما کنترل سرعت‌ها در معابر اصلی و بزرگراه‌های شهر تهران است که این اقدامات توسط یگان نامحسوس انجام می‌شود و پلیس بزرگراه‌ها را نیز برای این امر در نظر گرفته ایم.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ تصریح کرد: کار اصلی پلیس نامحسوس در بزرگراه‌ها برخورد با تخلفات حادثه ساز وکنترل سرعت‌های غیر مجاز است، معمولا شب‌ها این تخلفات بیشتر است که این یگان فعالیت بیشتری دارد و تمامی بزرگراه‌ها راگشت زنی می‌نماید و به طور نامحسوس تخلفات سرعت و سبقت و حادثه ساز را در صورت رویت برخورد می‌نماید.

وی گفت: همکاران بنده در طول شبانه روز بویژه شب‌ها در محور‌های بزرگراهی حضور دارند و فعالیت آن‌ها مضاعف شده و باتخلفات حادثه ساز و مخصوصا تخلفات حادثه ساز برخورد کرده و اجازه بروز این تخلفات را توسط رانندگان نمی‌دهند.

سرهنگ رازقی بیان کرد: اگر سرعت برخورد وسیله نقلیه با عابر پیاده اگر حدود ۸۰ کیلومتر باشد احتمال فوت عابر پیاده ۱۰۰ درصد است و این نشان دهنده این است که سرعت می‌بایست در همه جا رعایت شود.

سرهنگ رازقی اظهار کرد: رانندگان گرامی بویژه در جا‌هایی که سرعت‌ها مانند آزادراه‌ها و بزرگراه‌ها سرعت‌ها را رعایت نمایند وحتی در معابر و خیابان‌های داخل شهر نیز به این توصیه دقت کرده تا شاهد بروز تصادفات ناگوار بدلیل سرعت‌های بالانباشیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: