کد خبر: ۳۹۶۹۴۹
۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۰
0
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد انزلی با تاکید بر اینکه منطقه آزاد انزلی تمامی شرایط لازم برای سرمایه گذاری، تولید، سودآوری و توسعه را دارد گفت: افراد بسیاری تمایل به سرمایه گذاری در منطقه آزاد انزلی را دارند.

تضمین سودآوری با سرمایه گذاری در منطقه آزاد انزلی

وحید طالب پور در گفت و گو با خبرنگار پول نیوز با تاکید بر اینکه فرصت‌های سرمایه گذاری منطقه آزاد انزلی در بخش‌های مختلفی تعریف شده گفت: یکی از مهمترین فرصت‌های سرمایه گذاری در منطقه آزاد انزلی، سرمایه گذاری در حوزه بنادر است.

وی از همجواری منطقه آزاد انزلی با دریای خزر به عنوان تاثیرگذارترین گزینه یاد کرد و گفت: خوشبختانه بندر آزاد انزلی با ساخت بندر آزاد کاسپین و توسعه بندر انزلی، فرصت‌های خوبی را در زمینه بنادر آزاد و ظرفیت‌های نهفته در آن فراهم کرده است.

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد انزلی از راه به عنوان گزینه بسیار مهم در توسعه یاد کرد و گفت: دولت با پروژه اتصال ریل سراسری به بندر کاسپین، در حال ارتقای مزیت‌های رقابتی بندر کاسپین است.

بیشتر بخوانید:

ارائه بسته‌های پنجاه گانه طرح‌های سرمایه گذاری در منطقه آزاد انزلی(+فیلم


وی از سرمایه گذاری در ساخت اسکله‌ها و پس کرانه آن‌ها به عنوان گزینه‌ای مهم و تاثیرگذار برای توسعه یاد کرد و گفت: اسکله‌ها فرصتی ایده آل برای انبار کردن و پردازش کالا، تهاتر و مبادله کالاهاست که تعداد قابل توجهی از فرصت‌های سرمایه گذاری در بخش بنادر تعریف شده است.

طالب پور با اعلام اینکه کشتی‌های تجاری در منطقه آزاد انزلی کار می‌کنند گفت: حجم بسیار گسترده‌ای از تجارت با اوراسیا شامل قزاقستان، روسیه و دیگر کشور‌ها از طریق بنادر انزلی و کاسپین انجام می‌شود.

وی از دریا، بندر و اسکله به عنوان گزینه‌های مهم در سرمایه گذاری، تولید، اشتغالزایی و توسعه خبر داد و گفت: منطقه آزاد انزلی از تمامی این مزیت‌ها برخوردار است، اما نکته مهم اینجاست که نباید متوقف شویم، بلکه باید دایم روند توسعه را دنبال کنیم و از این ظرفیت‌ها برای رونق بیشتر بهره بگیریم.

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد انزلی با تاکید بر اینکه جذب سرمایه گذار کار بسیار سختی است گفت: سرمایه گذار قبل از آنکه اقدام به سرمایه گذاری کند، تمامی جوانب را بررسی می‌کند، تحقیقات گسترده‌ای انجام می‌دهد، از مشاوران نظر خواهی می‌کند، با دیگر سرمایه گذاران حاضر در منطقه مذاکره می‌کند و هنگامی که اطمینان حاصل کرد سرمایه گذاری اش به سود منجر می‌شود، آنگاه ورود می‌کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: