مدیر شبکه فروش بیمه باران:
کد خبر: ۳۹۷۰۸۶
۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۵
0
مدیر شبکه فروش بیمه باران از افزایش کارمزد بیمه رشته ترنم (بیمه عمر به شرط حیات) در روش پرداخت اقساطی یا غیریکجا در شرکت بیمه باران خبر داد.

کارمزد رشته ترنم افزایش یافته است

به نقل از روابط عمومی بیمه باران، بهزاد حسنی تصریح کرد، حسب مفاد آیین‌نامه شماره ۱۰۲ شورای عالی بیمه، کارمزد رشته ترنم در روش پرداخت اقساطی یا غیریکجا (سالانه، شش‌ماهه، چهارماهه، سه‌ماهه، دوماهه و ماهانه) که پیش از این ۳ درصد بود، به ۴ درصد حق بیمه افزایش یافت.

او در این خصوص افزود: با هدف افزایش انگیزه شبکه فروش، این افزایش کارمزد تمام بیمه‌نامه‌های ترنم صادره از اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ توسط تمامی نمایندگان را شامل می‌شود.

مدیر شبکه فروش بیمه باران در ادامه اعلام کرد: به منظور تکریم فعالیت‌ها و تلاش‌های شبکه فروش بیمه باران در تلاش هستیم، ضمن تقدیر از عملکرد‌های مطلوب و شایسته، انگیزه مضاعفی به کارگزاران و نمایندگان رسمی بیمه باران بدهیم تا بتوانیم گامی به سوی ترویج فرهنگ آتیه‌اندوزی و بیمه زندگی برداریم.

حسنی با اشاره به نقش موثر شبکه فروش در پیشبرد اهداف بیمه باران گفت: ما با آگاهی به این اصل که اجزای شبکه فروش به مثابه پلی ارتباطی هستند که میان شرکت‌های بیمه‌ای و آحاد جامعه پیوند برقرار می‌کنند، معتقد هستیم هرچه شبکه فروش کارآمدتر و پویاتر باشد، این پل ارتباطی مستحکم‌تر خواهد بود.

او افزود: در آینده با برنامه‌ها و سیاست‌های تشویقی مضاعف برای تقویت شبکه فروش تلاش حداکثری خود را خواهیم کرد تا با یاری و مساعدت متقابل، در جهت تحقق اهداف فردی و سازمانی موفق عمل کنیم.

به گفته حسنی، توسعه شبکه فروش ضمن تحقق اهداف شرکت‌های بیمه، نتایج جانبی دیگری از جمله بهبود کیفیت زندگی افراد جامعه و رفع بخشی از دغدغه‌های اجتماعی و تامین آتیه شهروندان را به همراه دارد.

مدیر شبکه فروش بیمه باران در پایان اعلام کرد: تقویت و گسترش فعالیت‌های شبکه فروش بیمه‌های زندگی، در شرایطی که بازار‌های سرمایه‌گذاری دچار نوسان‌های شدید هستند، می‌تواند به مردم نشان بدهد بیمه‌های زندگی ضمن فراهم کردن پوشش‌های بیمه‌ای، بستر امن و بدون ریسکی برای سرمایه‌گذاری به همراه سودی معقول و بیش از سود متعارف بانکی هستند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: