کد خبر: ۳۹۷۱۲۲
۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۵
0
«مصطفی اٌزگلی» گفت: بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با ارائه طرح مهریار به‌دنبال حمایت از صنایع کوچک و متوسط (SME) است.

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران حامی شرکت‌های SME است

گزارش اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌‏الحسنه مهر ایران، «مصطفی اٌزگلی» عضو هیأت مدیره بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، در سفر به استان خوزستان ضمن بازدید از شعب این استان با «پیام برزگر» مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی دیدار کرد.
وی در این دیدار مدل ارائه خدمت قرض‌الحسنه را وجه تمایز بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با سایر بانک‌ها دانست و انگیزه بالای حاکمیت در حمایت از بانک‌های قرض‌الحسنه را دلیل اصلی ارائه خدمات خاص توسط این بانک به عموم مردم بیان‌کرد.
«ازگلی» در ادامه با اشاره به هدف بانک در حمایت از صنایع، اعلام کرد: بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به‌دنبال دریافت مجوز‌های لازم برای ارائه خدمات ارزی و LC قرض‌الحسنه به مشتریان حقوقی است.
در ادامه «پیام برزگر» با اشاره به‌توسعه بیش از پیش فرهنگ قرض‌الحسنه، آمادگی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی را درحمایت از بانک به منظور معرفی به شرکت‌ها و صنایع مستقر در منطقه اعلام کرد و دستور جانمایی ایجاد باجه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران را صادر کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: