کد خبر: ۳۹۷۲۰۱
۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۶:۰۰
0
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: با توجه به تعطیلات خرداد محدودیت های ترافیکی برای خودروهای سواری و موتور سیکلت ایجاد شد.

در تعطیلات خرداد چه محورهایی محدودیت ترافیکی دارند؟

ایمان محرابی نیا گفت: با توجه به آغاز تعطیلات خرداد شاهد ایجاد محدودیت‌های ترافیکی از امروز تا ۲۰ خرداد ماه برای خودرو‌های سواری و موتور سیکلت‌ها در نظر گرفته شده است.

به گفته او، تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر امروز تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۰ خرداد از محور‌های کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور، در حوزه خودرو‌های سواری در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۱۰ خرداد از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت۱۵ الی ۲۴ همان روز از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد به‌صورت یکطرفه خواهد بود.

او گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۹ تا ۲۲ روز پنجشنبه ۱۱ خرداد از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۲ از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد به‌صورت یکطرفه خواهد بود، همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۹ تا ۲۱ روز جمعه ۱۲ خرداد از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده است. در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ الی ۲۱ از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد به‌صورت یکطرفه خواهد بود.

او گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۹ تا ۲۲ روز دوشنبه ۱۵ خرداد از کرج (میدان امیرکبیر) و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۲ از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به‌صورت یکطرفه خواهد بود. همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه ۱۹ خرداد از کرج (میدان امیرکبیر) و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ الی ۲۴ از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به‌صورت یکطرفه خواهد بود.

محرابی نیا در خصوص محور هراز هم گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز دوشنبه ۱۵ خرداد از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به‌صورت یکطرفه خواهد بود. در صورت افزایش حجم ترافیک و صلاحدید ماموران پلیس راه محدودیت یکطرفه مقطعی در روز‌های چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه، شنبه، دوشنبه، سه شنبه و جمعه مورخ ۱۰، ۱۱، ۱۲، ۱۳، ۱۵، ۱۶، ۱۹ خرداد ماه به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بالعکس انجام خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: