معاون اقتصادی منطقه آزاد از سرمایه گذار‌های گسترده خبرداد
کد خبر: ۳۹۷۳۱۷
۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۰
0
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد انزلی از فرصت‌های بسیار زیاد سرمایه گذاری خبرداد و گفت: نگاه ویژه‌ای به بحث گردشگری داریم، زیرا انزلی ظرفیت خوبی برای گردشگران ایران و جهان است.

انزلی، ظرفیت خوبی برای گردشگری داخلی و خارجی

وحید طالب پور با تاکید بر اینکه یکی از فرصت‌های مهم سرمایه گذاری انزلی، در حوزه گردشگری است گفت: استان گیلان به جهت اقلیم، آب و هوا و دسترسی ها، ظرفیت بسیار خوبی برای گردشگری ایران و جهان است.


وی از منطقه آزاد انزلی به عنوان ظرفیتی بزرگ یاد کرد و گفت: منطقه آزاد انزلی به جهت سازه‌هایی که در آن کار شده و سرمایه گذاری‌هایی که از سال‌ها قبل در آن انجام شده، تبدیل به یکی از مقاصد مهم گردشگری کشور شده است.

 

بیشتر بخوانید: آغوش باز منطقه آزاد انزلی بروی سرمایه گذار (+فیلم)

 

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد انزلی از گردشگری دریایی به عنوانی یکی از مهمترین فرصت‌ها برای گردشگری یاد کرد و گفت: اکنون اسکله تفریحی گردشگری به نام مارینا فعال شده و در حال توسعه آن هستیم.


طالب پور با اعلام اینکه قرار است شناور‌های تفریحی در اسکله تفریحی گردشگری مارینا پلو بگیرند گفت: برنامه ریزی گسترده‌ای صورت گرفته تا در اسکله مارینا به گردشگران در بخش‌های مختلف خدمات بدهیم.


وی با تاکید بر اینکه قرار است خدمات سرویس و نگهداری به مالکان شناور‌ها نیز داده شود گفت: رویکرد‌های گسترده‌ای که در مارینا تعریف شده، می‌تواند بازار جدیدی برای اشتغال باشد.


معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد انزلی با اشاره به بازار‌های خرید و ساحل مناسب دریای خزر در منطقه آزاد انزلی گفت: این ساحل را پاکسازی کردیم تا گردشگران بتوانند از این فرصت به بهترین نحو ممکن استفاده کنند.


وی از ایجاد زیباترین آکواریوم با سرمایه گذاری خارجی در منطقه آزاد انزلی خبر داد و گفت: در منطقه آزاد انزلی بهترین مرکز همایشگاه‌ها و نمایشگاهی را داریم که بر جذابیت آن افزوده است.


طالب پوراز بخش‌های دیگری برای گردشگری در منطقه آزاد انزلی خبرداد و گفت: ساخت هتل، مراکز بومگردی، تفریحات و سرگرمی از جمله فرصت‌هایی گردشگری است که در قالب تفریحات ساحلی برای منطقه آزاد انزلی دیده ایم که در قالب بسته‌های سرمایه گذاری عرضه می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: