کد خبر: ۳۹۷۳۶۴
۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۵
0
شرکت بیمه ملت به عنوان توانگرترین شرکت بیمه کشور با هدف ارائه محصولات و خدمات، در پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) تهران ۱۴۰۲ به عنوان یکی از بزرگترین رویداد‌های اقتصادی کشور حضور خواهد یافت.

برگزاری پانزدهمین نمایشگاه صنعت مالی 16 لغایت 19 خرداد؛ حضور بیمه ملت در بزرگترین رویداد اقتصادی کشور

به نقل از روابط عمومی بیمه ملت، پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی تهران ۱۴۰۲ به عنوان بزرگترین رویداد مالی منطقه خاورمیانه و یکی از مهمترین اجتماعات فعالان اقتصادی کشور با حضور شرکت‌های معتبر در حوزه بورس، بانک و بیمه از تاریخ ۱۶ لغایت ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار خواهد شد.

بیمه ملت به عنوان توانگرترین شرکت صنعت بیمه با هدف برقراری ارتباط مستقیم و مشاوره تخصصی در زمینه محصولات و خدمات خود در سالن ۳۵ محل دائمی نمایشگاه‌های تهران میزبان مدیران، کارشناسان و فعالان اقتصادی کشور خواهد بود.

نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی، زمینه ساز حضور سه ضلع اثرگذار بازار‌های مالی شامل بازار پول، بازار بیمه و بازار سرمایه است تا در کنار یکدیگر با حضور در این نمایشگاه، زمینه‌های توسعه همکاری برای تامین مالی پروژه‌ها، افزایش دانش و بینش سرمایه‌گذاری فعالان اقتصادی و خدمات بیمه‌ای مورد نیاز پروژه‌ها را فراهم آورند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: