در نخستین روز نمایشگاه صنعت مالی:
کد خبر: ۳۹۷۴۴۹
۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۸
0
رئیس کل بیمه مرکزی و هئیت همراه با حضور در غرفه بیمه کوثر در پانزدهمین نمایشگاه صنعت مالی به دیدار و گفتگو با مدیرعامل بیمه کوثر پرداختند.

گ

به نقل از روابط عمومی بیمه کوثر، مجید بهزادپور و گروهی از معاونین و مدیران بیمه مرکزی همزمان با آغاز به کار نمایشگاه صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) به بازدید از غرفه بیمه کوثر پرداخته و در جریان آخرین دستاوردهای شرکت قرار گرفتند.

دکتر آقادادی مدیرعامل بیمه کوثر، در این دیدار ضمن قدردانی از رهنمودها و حمایت های بیمه مرکزی نکاتی را در خصوص عملکرد شرکت مطرح نمودند. ایشان هدف بیمه کوثر از شرکت در این نمایشگاه را بهره مندی از فرصت های بازاریابی و سرمایه گذاری عنوان داشتند.

وی جلب رضایت مشتریان و افزایش سودآوری را به عنوان اهداف عالی شرکت برشمرد و بیان نمود حضور در نمایشگاه صنعت مالی و برگزاری جلسات مختلف و شرکت در نشست های گفتگومحور در راستای عملی نمودن سیاست های شرکت و اهداف فوق می باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: