مدیرعامل مجتمع سرب و روی انگوران خبر داد:
کد خبر: ۳۹۷۴۵۱
۱۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۵
0
مدیرعامل مجتمع سرب و روی انگوران از صدور ۴ فقره پروانه اکتشافی برای این مجتمع خبر داد.

صدور 4 فقره پروانه اکتشافی پلی متال برای مجتمع معدنی انگوران

به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، امید فلاح در جمع فعالان معدنی استان زنجان با بیان این مطلب گفت: با پیگیری‌های مستمر مجتمع سرب و روی انگوران برای صدور پروانه‌های چهارگانه و شروع اکتشافات مناطق امیدبخش، فصل جدیدی از مسئولیت معدنی و نیز مسئولیت‌های اجتماعی این شرکت به عنوان زیرمجموعه شرکت تهیه و تولید مواد معدنی آغاز خواهد شد.

وی افزود: پروانه‌های اکتشافی صادر شده در حوزه پلی متال است که ۲۵ کیلومتر مربع از محدوده‌های امیدبخش منطقه حلب شهرستان ماهنشان را در بر می‌گیرد.

مدیرعامل مجتمع سرب و روی انگوران خاطرنشان کرد: اکنون در مرحله تهیه اسناد مناقصه برای اجرای عملیات اکتشافی هستیم و انشاءا... تا یک ماه آینده، مناقصه برگزار و مشاور اکتشاف صاحب صلاحیت از نظر فنی و قیمت انتخاب خواهد شد.

وی ادامه داد: پیش بینی ما این است که در نیمه دوم ۱۴۰۲، مرحله نخست عملیات اکتشافی به اتمام برسد و پس از آن، وارد مرحله دوم اکتشاف خواهیم شد.


احیای سد‌های باطله با کاشت درخت

فلاح همچنین با اشاره به احیای سد‌های باطله در این مجمع تصریح کرد: مجتمع سرب و روی انگوران در راستای تحقق توسعه پایدار به عنوان یکی از رسالت‌های پیش رو، احیای سد‌های باطله را به عنوان یکی از مسئولیت‌های اجتماعی اجرایی کرد.

وی ادامه داد: برای این منظور، کاشت ۴۵۰ اصله درخت متناسب با آب و هوای منطقه توسط کارکنان و بسیجیان این مجتمع انجام شد.

به گفته وی، احیای ۱۷ هکتار از سد‌های باطله در ۳ فاز، برای نخستین بار در کشور در برنامه مجتمع سرب و روی انگوران قرار دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: