مدیرعامل بیمه البرز در حاشیه نمایشگاه صنعت مالی در گفت و گو با خبرنگاران:
کد خبر: ۳۹۷۴۵۸
۱۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۵
0
مدیر عامل بیمه البرز در حاشیه بازدید از نمایشگاه بین المللی صنعت مالی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: بسیاری از شرکت های بیمه پس از عرضه شوکا به توسعه فروش بیمه های زندگی روی آورده اند چرا که این طرح روح تازه ای به بیمه های زندگی بخشیده است.

شوکا تحولی در فروش بیمه های زندگی ایجاد می کند

موسی رضایی برخی از ویژگی‌های منحصر به فرد شوکا را نام برد و افزود: در این بیمه نامه پنج ساله، ۳۰ نوع مستمری طراحی شده که نرخ تورم را هم مدنظر قرار داده است و به نوعی دارای اثر تورمی معکوس است.

به گفته وی عدم نیاز به ضامن یکی دیگر از مزیت‌های شوکا است، چون اندوخته بیمه شده، خود ضمانت است و بیمه گزار بدون مراجعه به بانک می‌تواند در زمان خیلی کوتاه تسهیلات خود را برای خرید بیمه نامه دریافت و پس از پنج سال، مستمری مادام العمر دریافت کند.

مدیرعامل بیمه البرز در پاسخ به این پرسش که آیا امکان خرید بیمه شوکا برای تمام اقشار وجود دارد توضیح داد: هیچ محدودیتی وجود ندارد و شوکا برای سازمان‌ها می‌تواند بیمه تکمیلی بازنشستگی و برای آحاد مردم، بیمه بازنشستگی باشد.

وی همچنین درباره همکاری بین المللی بیمه البرز با یک شرکت بیمه‌ای کشور سوریه گفت: بر اساس تفاهم نامه با این شرکت سوری، بیمه البرز به عنوان راهبر صنعت بیمه برگزیده شده تا تمهیدات لازم برای تاسیس شرکت بیمه مشترک ایران و سوریه را فراهم کند و از این طریق سرمایه گذاران ایرانی را تحت پوشش قرار دهد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: