عضو هیات مدیره بیمه ایران در بازدید از نمایشگاه بین المللی صنعت مالی:
کد خبر: ۳۹۷۴۶۱
۱۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۰
0
دکترین شرکت سهامی بیمه ایران همواره بر این امر استوار است که توسعه کمی در پورتفوی را در توسعه کیفی ارائه خدمات می‌داند.

بیمه ایران، توسعه کمی در پورتفوی را در توسعه کیفی ارائه خدمات می داند

به نقل از روابط عمومی بیمه ایران، سید محمد ناصر مبرقعی و اسماعیل مهدوی نیا، اعضای هیات مدیره بیمه ایران از پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (بانک، بورس و بیمه – فاینکس ۲۰۲۳) و غرفه بیمه ایران در سالن شماره ۳۵ بازدید کردند.
بنا به این گزارش، مبرقعی در سخنانی در جمع خبرنگاران با اشاره به سیاست‌های کلی بیمه ایران در سال ۱۴۰۲ اظهار داشت: بیمه ایران به واقع بیش از آنکه بر بخش صدور، تعداد بیمه نامه و افزایش کمی پورتفو تمرکز کند در پی آن است که با ارائه بهترین خدمات در ساده‌ترین شیوه‌های ممکن و انتقال مزایای بیمه به مخاطبان خود به صورت قطعی، استقبالی گسترده را نسبت به بیمه ایران ایجاد کند که خوشبختانه تا حدود بسیاری در این امر موفق بوده است.
عضو هیات مدیره بیمه ایران اضافه کرد: به عبارت دیگر دکترین ما در شرکت سهامی بیمه ایران همواره بر این امر استوار است که توسعه کمی در پورتفوی را در توسعه کیفی ارائه خدمات می‌دانیم.
مبرقعی با تاکید براینکه تمرکز و توجه برنامه و سامانه الکترونیکی «بیمه ایران من» در واقع بر مبنای همین دیدگاه مبتنی بر سهولت کار و ایجاد شرایط بهتر برای مردم است، تصریح کرد: مراجعه به شعب و واحد‌های پرداخت خسارت و حذف مراحل طولانی تشکیل پرونده تا دریافت خسارت، می‌تواند از طریق این سامانه به طور کامل حذف شود. این سامانه هم اکنون با عضویت بیش از یک میلیون کاربر مراحل عملی و اجرایی خود را به خوبی در حال طی کردن است.
وی از اجرای طرح جدید «بیمه طرح پیمان» که مخفف کلمات «پوشش یاریگر مردم ایران» است، خبر داد و اضافه کرد: این طرح خاص بیمه ایران نیاز عمومی برای مردم است که در این نمایشگاه ارائه خواهد شد.
مبرقعی ادامه داد: این طرح هر خانواده را در قبال مسئولیت‌های مدنی ناشی از افرادی که برای فعالیت‌های تعمیر و یا هرگونه ارائه خدمات فنی در فضای خانه حضور پیدا می‌کنند، پوشش بیمه‌ای می‌دهد.
عضو هیات مدیره بیمه ایران در پایان با بیان اینکه به این موضوع تاکنون کمتر پرداخته شده، عنوان کرد: تا کنون بسیاری از خانواده‌ها به علت عدم اطلاع حقوقی از مسئولیت‌های مدنی خود در قبال تعمیرکارانی که به منازل مراجعه می‌کنند، دچار مشکلات جدی شده اند. این طرح نوین بیمه ایران بسیار ساده، روشن، فراگیر و کار جدیدی است و می‌تواند بخش عمده‌ای از بهداشت و سلامت عمومی جامعه را تضمین کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: