کد خبر: ۳۹۷۴۸۶
۱۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۰
0
معاون فنآوری اطلاعات بانک صادرات و سرپرست معاونت برنامه ریزی و نوآوری بیمه ایران با حضور در غرفه بیمه ایران در سالن شماره ۳۵ نمایشگاه بین المللی صنعت مالی به گفتگو و تبادل نظر در باره موضوعات مورد علاقه و مشترک بین این دو موسسه معظم پولی و مالی کشور پرداختند.

دیدار و تبادل نظر معاون فنآوری اطلاعات بانک صادرات و سرپرست معاونت برنامه ریزی و نوآوری بیمه ایران

به نقل از روابط عمومی بیمه ایران، روز پنجشنبه، در سومین روز از برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه، «محمد رضوان مدنی» معاون فنآوری اطلاعات و «امیر حسین آفا محمدی» رییس اداره کل خدمات نوین بانکی بانک صادرات ایران ضمن حضور در غرفه بیمه ایران و دیدار با داود سیاح مدیر کل روابط عمومی بیمه ایران، با دکتر «شمس اله سلامی» سرپرست معاونت برنامه ریزی و نوآوری شرکت سهامی بیمه ایران گفتگو کردند.

بنا به این گزارش، یکی از محور‌های اصلی این گفتگو، با توجه به تغییر و تحولات اخیر در حوزه صنعت پرداخت و دریافت، بررسی راهکار‌های همکاری‌های بانک صادرات و بیمه ایران در این زمبنه بود. دو طرف، همچنین، با توجه به فعالیت‌های بانکداری شرکتی و رویکرد و تمایل بیمه ایران به تنوع بخشی به خدمات مالی در حوزه پرداخت، در زمینه طراحی محصولات مشترک بانک و بیمه و نوآوری به بحث و تبادل نظر پرداختند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: