در انتهای معاملات ثبت شد؛
کد خبر: ۴۰۱۰۷۸
۰۵ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۱:۰۰
0
شاخص کل بورس با رشد ۴۶ هزار و ۵۱۷ واحدی در تراز ۱ میلیون و ۹۹۳ هزار و ۱۱۱ واحدی ایستاد.

رشد بیش از ۴۶ هزار واحدی شاخص کل بورس

روز شنبه ۴ شهریور، شاخص کل بورس با رشد ۳ هزار و ۷۳۱ واحدی در ارتفاع ۱ میلیون و ۹۵۰ هزار و ۳۲۵ واحدی قرار گرفت. در انتهای بازار شاخص کل بورس با رشد ۴۶ هزار و ۵۱۷ واحدی در تراز ۱ میلیون و ۹۹۳ هزار و ۱۱۱ واحدی ایستاد.

ارزش معاملات بورس تهران امروز به حدود رقم ۲ هزار و ۷۵۵ میلیارد تومان رسید. «فولاد»، «فملی» و «شپنا» سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر را در شاخص داشتند و «سصفها»، «شستا» و «شپناا» سه نماد پر تراکنش بودند.

شاخص کل هم وزن با رشد ۱۷ هزار و ۶۳ واحدی روی پله ۶۸۴ هزار و ۹۰۲ واحدی قرار گرفت. همچنین حجم معاملات امروز سهام در بورس تهران به تعداد ۵ هزار و ۵۵ میلیارد سهم به ارزش ۲ هزار و ۷۵۵ هزارمیلیارد تومان رسید.

برترین گروه صنعتی بورس

امروز خودرو بیشترین ارزش معامله را با مبلغ ۴۸۴ میلیارد تومان به خود اختصاص داد. همچنین «خودرو» و «فراوده نفتی» در رتبه‌های بعدی ارزش معاملات قرار داشتند.

بیشترین ارزش و حجم معاملات سهام در بورس و فرابورس

اهرم، کمند و افران بیشترین ارزش معامله و نماد‌های شستا، کمند و خودرو بیشترین حجم معامله را در بورس تهران تجربه کردند.
اراد ۳۱۴، اراد ۱۲۷۴ و اراد ۱۲۴۴ بیشترین ارزش معامله و نماد‌های دی، کارا و کرمان بیشترین حجم معامله را در فرابورس تهران تجربه کردند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: