کد خبر: ۴۰۱۵۸۵
۱۴ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۹
0
جهانگردان هندی که سفر خود را از ایالت گجرات آغاز کرده‌اند، در مسیر خود به مقصد انگلستان، از بندرعباس وارد خاک ایران شدند.

جهانگردان هندی وارد ایران شدند

جهانگردان هندی که سفر خود را از ایالت گجرات آغاز کرده‌اند، در مسیر خود به مقصد انگلستان، از بندرعباس وارد خاک ایران شدند.

این گروه هشت نفره که اعضای آن را یه خانواده به همراه یک گروه مستندساز تشکیل می‌دهند، سفر خود را با بدرقه وزیر گردشگری ایالت گجرات هند و با ۲دستگاه خودرو، شامل خودرو کلاسیک ام جی ۱۹۵۰ و کمپر ون آغاز کردند.

این جهانگردان شب گذشته (۱۱ شهریورماه) شارجه در کشور امارات را ترک کرده و از طریق خطوط هوایی و با استقبال مسئولان محلی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و معاونت گردشگری استان هرمزگان وارد ایران شدند. همچنین خودرو‌های این تور نیز صبح امروز از طریق مسیر دریایی به بندرعباس رسیدند.

لار، شیراز، اقلید، اصفهان، کاشان، تهران، زنجان و تبریز از جمله شهر‌هایی هستند که شرکت‌کنندگان در رویداد گردشگری هند – انگلستان، طی حضور ۱۰ روزه خود در ایران، از آن‌ها عبور و از جاذبه‌های طبیعی، تاریخی، گردشگری و فرهنگی مسیر جنوب تا شمال کشورمان، بازدید خواهند کرد.

برنامه‌های متنوعی به منظور استقبال، همراهی و بدرقه در مدت حضور گروه یاد شده در استان‌های مسیر از سوی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی تدارک دیده شده است.

گروه جهانگردان هندی با عبور از ۱۶ کشور و پس از پیمایش مسافت دوازده هزار‏ کیلومتری، در لندن پایتخت کشورر انگلستان به این سفر پایان خواهند داد.

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی بر اساس وظایف و مأموریت‌های ملی و بین‌المللی خود و با هدف تقویت همکاری با فدراسیون انجمن‌های اتومبیلرانی هند (FIAA)، با انجام اقدامات و هماهنگی‌های لازم، تردد و عبور و مرور آنان در ایران را تسریع و تسهیل خواهد کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: