کد خبر: ۴۰۲۰۳۹
۲۵ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۵
0
اقدامات بانک رفاه کارگران در راستای پاسخ‌گویی موثر و به موقع به مطالبات مردم عزیز کشورمان، مورد قدردانی مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

قدردانی مجلس شورای اسلامی از بانک رفاه کارگران

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، دکتر قاسم یکله معاون ارتباطات و پیگیری خانه ملت در نامه‌ای خطاب به دکتر اسماعیل للـه‌گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران از اقدامات اثربخش این بانک در ارتقای کیفیت حکمرانی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از طریق پیگیری درخواست‌های مردمی، تقدیر و تشکر کرد.


در این نامه، پاسخ‌گویی و پیگیری موثر درخواست‌های مردمی یکی از تاکیدات مهم مکتب اسلام به کارگزاران حکومتی توصیف شده است که در حکمروایی مطلوب در نظام جمهوری اسلامی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

شایان ذکر است، پیگیری درخواست‌های مردمی و تکریم ارباب رجوع از رویکرد‌های عملیاتی بانک رفاه کارگران در سال‌های اخیر بوده است که باعث شده این بانک در سال‌های متمادی رتبه برتر شبکه بانکی کشور در امر پاسخ‌گویی را به خود اختصاص دهد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

تولید 300 هزارتن کاتد به رغم کاهش بیش از 16 هزار تنی مصرف قراضه مس در سال 1401

مدیرعامل مس در مجمع عمومی عادی این شرکت که با حضور اکثریت سهامداران در تالار وزارت کشور برگزار شد از کسب رتبه پنجم ذخایر جهانی مس تنها با اکتشاف 7 درصدمساحت کشور خبر دادو گفت: با توسعه اکتشافات رسیدن به رتبه دوم و سوم جهانی نیز برای ایران متصور است.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: